Останні події

Круглий стіл "Росія - країна-агресор"

Дніпропетровщина - не місце для російських політекспериментів!

Цей меседж голова Дніпропетровської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Руслан Колєсніков озвучив під час круглого столу «Росія - країна-агресор?, організованого журналістами.

Дніпропетровщина, незважаючи на те, що зовсім нещодавно вважалася традиційно проросійською, продемонструвала категоричне неприйняття ідей сепаратизму, федералізації і відмовилася підтримувати так звану «Руську весну». Дніпропетровськ численними акціями та вчинками городян підтвердив вірність народу України, відданість ідеї єдиної соборної країни, відзначив політик.

"Наше місто і область стали зразком у розвитку волонтерського руху, створенню добровольчих батальйонів. На жаль, Дніпропетровщина дорого платить за це - регіон перший за кількістю втрат серед учасників АТО. Це - наша плата за помилки і вибір жителів східних регіонів України", - зауважив Руслан Колєсніков.

Прийняте міськрадою рішення про визнання Росії агресором, а ДНР і ЛНР - терористичними організаціями зроблено вчасно. Його не могли прийняти раніше, поки залишалася хоча б найменша надія на переговори і можливості для мирного врегулювання військового конфлікту, нав'язаного нам Росією.

"Прийнявши це рішення, ми позначили чітку позицію громади Дніпропетровська. Зараз є реальна необхідність того, щоб на цей крок пішла Дніпропетровська обласна рада. Ця заява чітко відображає те, що давно відображене у свідомості українців: Росія - країна-агресор. Тільки тепер це зроблено публічно. Прийняте рішення - важливий і правильний крок для консолідації громадянського суспільства, демонстрації намірів влади", - так прокоментував журналістам рішення міських депутатів Руслан Колєсніков.

Політичні рішення завжди повинні чимось підтверджуватися. Бажано знаковими діями в економічному і громадському секторі. Тому «УДАР» пропонував з обласного, міських та районних бюджетів частково забезпечити фінансування зміцнення обороноздатності населених пунктів.

Після прийняття цього політичного гучної заяви Дніпропетровщина має бути готова до загострення ситуацій: за право бути сильними, а також називатися сильними, завжди треба платити. Цьому треба відповідати.

Дніпропетровщина на практиці довела, що це регіон з особливим унікальним характером. Тут живуть сильні духом люди, справжні українці, які люблять своє місто, свою країну і готові захищати її зі зброєю в руках, - підсумував голова Дніпропетровської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Руслан Колєсніков.

  31 Січня 2015 +Коментар | подобається