Останні події

Необхідно створити єдиний реєстр місцевих бюджетів

«На Дніпропетровщині необхідно створити єдиний електронний реєстр місцевих бюджетів, який буде відкритим для вільного користування і максимально зручним для вивчення і контролю з боку громадськості. Це - сучасна європейська практика, яку нам треба переймати максимально швидко. Наш регіон може стати гідним прикладом у впровадженні електронного урядування, відкритості даних, пов'язаних із роботою органів влади та місцевого самоврядування», - так голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслан Колєсніков прокоментував вчорашнє засідання в Дніпропетровській міськраді щодо реалізації проекту «Відкритий бюджет».

Нагадаємо, що партія «УДАР» першою виступила з пропозицією забезпечити широку публічну презентацію всіх місцевих бюджетів області. Політсила вітає той факт, що ініціатива була почута і впроваджується на практиці. Дніпропетровськ став першим містом, яке зробило значний крок у цьому напрямку. Але є реальна необхідність створення єдиного електронного реєстру всіх місцевих бюджетів міст і районів. Цей проект не потребуватиме значних фінансових витрат і повинен бути включений до порядку денного, зазначають в «УДАРі».

Руслан Колєсніков також зазначив, що у реєстрі мають бути оприлюднений не тільки вже прийняті зведені цифри, а й обов'язково - постатейні витрати, щоби користувачі бачили, на що конкретно витрачаються гроші громади. Крім того, весь процес - від планів до реалізації - повинен бути максимально представлений на даному ресурсі.

«Наша принципова позиція - це забезпечення функціонування відкритої влади. Ми виступаємо за тісну координацію і спільну роботу чиновників і представників громадянського сектора. Це - сучасно, демократично і відповідає передовій європейській практиці.

В українських реаліях цей процес проходить важко, але наше з Вами завдання - прискорити проведення реформ. У нас не так багато часу для проведення якісних змін нинішньої бюрократичної системи, це стосується і Дніпропетровщини. Партія «УДАР» візьме активну участь в цьому напрямку і продовжить озвучувати конкретні пропозиції щодо реформування роботи органів влади та місцевого самоврядування», - резюмував політик Руслан Колєсніков.

  4 Лютого 2015 +Коментар | подобається