Останні події

У Дніпропетровську хочуть увічнити Героїв АТО

У Дніпропетровську пропонують перейменувати сквер імені Леніна, що знаходиться в центрі міста, у сквер імені Героїв АТО. Із такою ініціативою виступила волонтер, координатор молодіжного крила Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Яна Ставицька.

«Десятки тисяч бійців щодня жертвують своїм  життям  заради того,  щоб Україна могла існувати як незалежна держава. Вони ризикують кожну хвилину, оберігаючи мир у наших будинках. Почесне місце серед тих, хто зі зброєю в руках бореться з російським вторгненням, займають наші земляки з Дніпропетровщини. Багато з них загинули смертю хоробрих - ми не маємо права забувати про них ніколи! У подіях на Сході країни народилися нові герої, на подвигах яких повинно виховуватися нинішнє і майбутні покоління молодих патріотів. Тому ми пропонуємо увічнити пам'ять учасників АТО - одного з ключових символів оновленої України», - заявила Яна Ставицька.

У  заяві йдеться про те, що в Дніпропетровську вже є пам'ятні місця, названі на честь Героїв подій на Майдані, тепер є реальна можливість віддати данину поваги безпосереднім учасникам захисту незалежності України.

«Це необхідно для того, щоб ми не забувалиякою ціною і зусиллями дістається свобода, здобувається право держави та її громадян бути дійсно незалежними. Створення парку імені Героїв АТО потрібно і живим, і полеглим», - говорить Яна Ставицька.

«Я звертаюся персонально до керівників фракцій і депутатів Дніпропетровської міської ради, Громадської  ради при міській раді, представників  громадських організацій і всіх небайдужих активістів із закликом підтримати цю ініціативу, щоби це питання було винесено на сесію. Позитивне вирішення цього питання стане нашою спільною перемогою і внеском в увічнення пам'яті Героїв АТО», - зазначила волонтер та координатор молодіжного крила Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Яна Ставицька.

  10 Лютого 2015 +Коментар | подобається