Останні події

Стартувала акція «Безпечне місто»

На цьому тижні в Дніпропетровську стартувала інформаційна акція «Безпечне місто», ініційована партією «УДАР Віталія Кличка». За перші три дні активісти політсили роздали мешканцям міста більше двох тисяч візитівок із телефонними номерами МВС, СБУ, ДСНС.

Усього планується поширити серед дніпропетровців понад 100 тисяч таких інформаційних матеріалів протягом двох тижнів.

«Сьогодні Україна і Дніпропетровськ живуть у ситуації, коли виникнення надзвичайних ситуацій можливо в будь-яку хвилину. Акція спрямована на підвищення рівня безпеки городян, у першу чергу - найменш захищених та вразливих категорій громадян: мами з маленькими дітьми, підлітки, пенсіонери. Дуже важливо знати, куди можна звернутися за допомогою в екстрених ситуаціях! Тому ми підготували зручні візитівки, які завжди можна носити з собою. Швидка реакція в такі хвилини допоможе зберегти здоров'я і життя десятків і сотень людей», - заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

Його однопартієць - голова Амур- Нижньодніпровської районної організації міста Дніпропетровська Тарас Садовий - зазначає: у місті серед населення відчувається брак інформації про те, як діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації.

«Під час акції ми спілкуємося з людьми. З'ясувалося, що переважна більшість навіть не знає найпростіших номерів екстрених служб! Особливо хотілося б звернути увагу на стурбованість батьків відсутністю чіткої та зрозумілої інформації для дітей та підлітків у школах. Можна говорити про те, що в сфері інформаційного захисту Дніпропетровськ підготовлений ще недостатньо. Наші дії спрямовані якраз на підвищення рівня захищеності городян і покликана підтримати мир і порядок у рідному місті», - підкреслив Тарас Садовий.

  13 Лютого 2015 +Коментар | подобається