Останні події

Підвищення цін на проїзд призведе до соц. вибуху

У Дніпропетровську в черговий раз транспортники готуються до підвищення цін на проїзд - називають цифру до 7 гривень. І це - не межа. Подібні рішення в нинішніх складних соціально-економічних умовах можуть привести до соціального вибуху, кажуть експерти.

«Це - класична ситуація, коли під час кризи черговий раз намагаються перекласти проблему неефективного менеджменту на простих городян», - так коментує це питання представник партії «УДАР Віталія Кличка» Антон Андрієнко.

Він зазначає, що представники компаній, які забезпечують роботу маршрутних мереж, у черговий раз висувають ультиматум і фактично роблять дніпропетровців заручниками своїх бажань і вимог.

«Зверніть увагу на класичну схему, за якою готуються подібні непопулярні рішення: заяви про подорожчання ПММ, запчастин, нерентабельність маршрутів. Але коли прийде час для того, щоб власники маршруток підготували хоча б одне рішення про те, щоби знизити проїзд або зробити прозорими свої розрахункові операції? Громадськість Дніпропетровська неодноразово підіймала питання про жорсткий контроль і виведення «з тіні» величезного обсягу «чорного налу», який функціонує в цьому бізнесі. У відповідь нам приводять десятки доводів про те, чому це до цього часу не зроблено», - говорить Антон Андрієнко.

У партії «УДАР» акцентують увагу на тому, що господарі АТП, а також водії маршрутних пасажирських таксі не хочуть брати до уваги складну ситуацію, в якій живуть люди. «Що відбувається насправді? Так, ми знаємо, що все дорожчає швидкими темпами, але зарплату городянам ніхто не збільшує! А транспортники хочуть отримувати прибутки в колишніх обсягах. Але час реально поглянути на ситуацію - найближчим часом колишніх прибутків не передбачається. Вони ж хочуть зберегти щоденну неофіційну виручку в колишніх обсягах», - підкреслив Антон Андрієнко.

Чому представники цього бізнесу не поспішають вводити електронний облік пасажиропотоку? Не відразу на всіх маршрутках, але це можна було робити поетапно, говорить «УДАРівець». «Вони звикли заробляти багато і готівкою ще в 2000-ні роки. Тепер фактично хочуть зберегти свої доходи, але не бажають вкладати додаткові кошти у впровадження прозорості цього ринку. Дніпропетровська міська рада не повинна виконувати такі ультимативні вимоги. Необхідно виробити спільні зобов'язання щодо упорядкування функціонування маршрутних транспортних мереж. У тому числі - підняти питання впровадження систем контролю за кількістю пасажирів. Крім того, давно пора привести до ладу роботу міськелектротранспорту, який на багатьох ділянках міг би замінити дублюючі автобуси і маршрутки. І тут у черговий раз виникає конфлікт інтересів ефективного менеджменту та лобіювання приватних інтересів», - заявив Антон Андрієнко.

  18 Лютого 2015 +Коментар | подобається