Останні події

Громадськість підтримує перейменування скверу Леніна

Представники громадських організацій, політичних партій, журналісти, волонтери підтримали ініціативу про перейменування скверу імені Леніна в скверу імені Героїв АТО.

Про це заявила волонтер та Координатор Дніпропетровського обласного молодіжного крила партії «УДАР Віталія Кличка» Яна Ставицька.

«На сьогоднішній день зібрано більше тридцяти підписів від людей, які підтримують увічнення пам'яті українських бійців в Дніпропетровську. Оформлено відповідне звернення і передано до міської ради. Воно передано в профільну комісію, можливо, будуть проведені громадські слухання. Ми сподіваємося, що перепон для перейменування не буде », - сказала Яна Ставицька.

За її словами, процес збору підписів триває.

«Ми просимо підтримати ініціативу про перейменування скверу імені Леніна представників громадських організацій, профспілкових рухів, волонтерів, і просто патріотів нашого міста. У нас є шанс зберегти в історії імена і віддати шану кожному з наших земляків, хто зі зброєю в руках бореться з російською терористичної агресією, щоб на Дніпропетровщині панував мир. Створення скверу імені Героїв АТО стане нашою спільною перемогою », - підкреслила вона.

«Я вірю і сподіваюся, що після позитивного рішення міськради ми зможемо приступити до наступного етапу увічнення імен українських бійців - створенню пам'ятної стели, на якій будуть відображені імена кожного з жителів регіону, хто віддав своє життя за нас. Рідні та близькі загиблих будуть знати, що їх образи стануть прикладом служіння Україні для майбутніх поколінь. Оновлений сквер стане святинею для кожного українського патріота, символом боротьби за незалежність Держави », - вважає Яна Ставицька.

  20 Лютого 2015 +Коментар | подобається