Останні події

Наш регіон - ключовий учасник інформбезпеки країни

Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка» звернулася до користувачів інтернету регіону із закликом взяти найактивнішу участь у протидії інформаційної агресії з боку Росії.

«Війна - це не тільки відкрите збройне протистояння, а й активна інформаційна протидія. Події на Сході України - це прямий наслідок активного впливу російської пропаганди на жителів Донецької і Луганської областей. Захоплення Криму також багато в чому було полегшено підготовкою громадської думки кримчан. Сьогодні центр інформаційної боротьби зміщується в інші регіони України. Наше завдання - бути готовими дати відсіч в інформаційній війні на принципово високому рівні», - заявив волонтер і голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

Він зазначає, що за кількістю інтернет-користувачів Дніпропетровськ і область впевнено займають одне з перших місць в країні, тому Дніпропетровщина може і повинна стати активним учасником інформаційної війни.

«Я звертаюся до всіх користувачів соціальних мереж, блогерів і журналістів, волонтерів регіону із закликом проявити українську громадянську позицію і стати активним учасником мережевих операцій. Провали в цьому напрямку тягнуть прямі багатомільйонні втрати і, на жаль, далеко не віртуальні втрати людських життів. Дніпропетровщина має стати ключовим учасником побудови системи інформаційної безпеки держави. Зараз запрацював новий електронний проект - «Інформаційні війська України» за адресою i-army.org. Завдання кожного патріота - взяти участь у його роботі», - сказав Руслан Колєсніков.

У партії кажуть, що підтримують ініціативу вищого керівництва країни про якісне протидію російської пропаганди.

 

 

«У питаннях зміцнення обороноздатності, боротьби з протидією російсько-терористичній загрозі партія «УДАР» залишається надійним союзником і партнером Президента України. Упевнений, що Дніпропетровщина, яка продемонструвала вищу ступінь готовності протистояти «братнім обіймам» північного сусіда, підтримає ініціативу оперативного реагування в інформаційній протидії», - акцентував волонтер і голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

  24 Лютого 2015 +Коментар | подобається