Останні події

Потрібна нова Концепція розвитку транспорту

У Дніпропетровську назріла гостра необхідність розробки оновленої Концепції розвитку комунального транспорту, яка передбачала б поступову ліквідацію монополії приватних перевізників на дорогах. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії “УДАР Віталія Кличка” Дмитро Легеза.

Нинішня ситуація в сфері громадського транспорту Дніпропетровська - прямий наслідок неефективного управління з боку міської ради. Вже не вперше городяни стають заручниками бізнес-інтересів власників маршрутних таксі та автобусів. Ці підприємства не хочуть працювати відкрито і прозоро, не бажають вводити електронний облік пасажиропотоку. Саме тому в сфері перевезень процвітає корупція, каже політик.

Дмитро Легеза зазначає: необхідно поетапно зменшувати залежність від приватних компаній, щоб комунальний транспорт міг заробляти гроші безпосередньо у казну міста.

“За останні кілька років тенденція в цьому питанні очевидна - явний перекос у бік приватних маршрутів. Хоча, як показує досвід європейських країн, комунальний транспорт має перевагу і приносить стабільний прибуток. Нашому місту необхідна оновлена Концепція розвитку комунального транспорту, яка включала б у себе кілька основних пунктів. І почати потрібно зі створення нового комунального підприємства маршрутних таксі та автобусів, зниження частки приватників на дорогах міста, і паралельно - розвиток міського електротранспорту. Формування нового комунального підприємства дозволить контролювати ціни на проїзд, поліпшити логістику маршрутів, підвищити прозорість розрахунків. Давайте практично вирішувати питання ліквідації монополії приватних підприємств - ці гроші може і повинен заробляти Дніпропетровськ, а не певне коло осіб”, - вважає Дмитро Легеза.

Також, за словами “УДАріввця”, є окреме питання по транспортній комісії міськради. Цілком очевидно, що члени цієї комісії продемонстрували надзвичайно низький рівень роботи, вони ігнорують і нехтують інтересами городян, каже політик.

"Восени 2015 відбудуться вибори до місцевих рад, і деякі з цих депутатів знову захочуть опинитися у “нагрітих” кріслах. Але ми нагадаємо в обов'язковому порядку виборцям, хто і як із них відпрацював свою каденцію. Ми обов'язково розгорнемо широку інформаційну роз'яснювальну роботу - хто такий Олександр Бєляєв, Андрій Бірюк, Станіслав Ус, Олександр Резнік, як вони “відстоювали” права людей, як “боролися” з підвищенням цін на проїзд, чому зникли тролейбусні лінії, і хто доклав до цього руку. Люди мають право і повинні знати, з чиєї вини в транспортній сфері Дніпропетровська так все запущено”, - акцентує Дмитро Легеза.

У партії також зазначають, що наполягають на необхідності принципу відкритості та прозорості роботи міської влади, повністю підконтрольною і підзвітною місцевій громаді.

“Транспортна сфера - одна з найбільш непрозорих. Жителі Дніпропетровська бачать і на собі відчувають, до чого призводить подібний стиль роботи. Порочна практика кулуарних рішень і напівзакритих тендерів повинна бути припинена, а вся діяльність чиновників і депутатів, які керують транспортну сферу, повинна максимально координуватися з громадськістю”, - підкреслив голова Дніпропетровської міської організації партії “УДАР Віталія Кличка” Дмитро Легеза.

  2 Березеня 2015 +Коментар | подобається