Останні події

Перейменування скверу Леніна

"Сьогодні десятки тисяч бійців щодня жертвують своїми життями заради того, щоб Україна могла існувати як незалежна держава. Вони ризикують кожну хвилину, оберігаючи мир в наших будинках. Тому ми зобов'язані пам'ятати - якою ціною і зусиллями дістається свобода, добувається право держави та її громадян бути дійсно незалежними. Створення скверу імені Героїв АТО потрібно і тим, хто відстоює нашу країну в бою, і тим, хто допомагає в тилу! І найголовніше, - саме так ми зможемо зберегти для нащадків пам'ять про тих, хто власною кров'ю, власним життям заплатив за мирне небо над Україною!", - із таким словами звернулася на 62-гій сесії міської ради координатор Молодіжного крила партії “УДАР Віталія Кличка” Яна Ставицька.

Ініціатори відповідні заяви подали на розгляд в.о. міського голови Галині Булавці та в управління архітектури міськради.

“УДАРівці” вже зібрали майже півсотні підписів. Серед підписантів — депутати міської ради, представники громадських організацій та відомі люди Дніпропетровська. Усі, хто підтримав ініціативу, вважають, що перейменування - цілком логічне завершення після зносу символу скверу — баральєфу Ілліча зі стели з написом “Перемога комунізму неминуча” та облаштування тут алеї Небесної Сотні. До того ж, цей сквер - одне з улюблених городянами місць для прогулянок та відпочинку. Здебільшого, весь свій вільний час тут проводять мами з дітьми. Тож, розказуючи про те, чому сквер назвали саме так, вони матимуть нагоду розповісти і про ті події, які відбуваються на Сході країни.

Нагадаємо, що близько місяця тому координатор Молодіжного крила партії “УДАР Віталія Кличка” Яна Ставицька ініціювала збір підписів за перейменування скверу імені Леніна - який знаходиться біля Дніпропетровської облдержадміністрації - в сквер імені Героїв АТО.

  11 Березеня 2015 +Коментар | подобається