Останні події

«Не варто нехтувати субсидіями» - УДАР

Як вижити простому українцю? Це питання сьогодні обговорювали на круглому столі, який організувала газета «Днепр Вечерний». Головне, актуальне сьогодні для кожного українця питання - як оплатити комунальні послуги, які вже з квітня стануть практично захмарними? - обговорили представники політичних партій, журналісти, активісти Дніпропетровська.

«Увесь тягар проблем економічних лягає на плечі простих українців.  Адже всі соціальні проблеми безпосередньо залежать від економічного розвитку. Сьогодні українське суспільство розплачується за свою політичну неграмотность і пасивність. Роками нікого не цікавило - чому такі тарифи, куди йдуть гроші. Влада 20 років не займалася серйозно реформуванням ЖКГ, модернізацією цієї галузі. Звідки менш ніж за рік візьмуться структурні зміни? Тарифи занижені були, система загнивала - тепер ми це ударними темпами виправляємо, платимо із власних кишень.

Зараз тарифи, звичайно, захмарні! І бабусі з пенсією в 1200 гривень оплатити комунальні послуги, віддавши півтори тисячі, неможливо! Тому не варто нехтувати субсидіями. Треба йти і оформлювати! Міністр соціальної політики, «УДАРівець» Павло Розенко прогнозує збільшення кількості сімей, які оформлять субсидії, до 3-4 мільйонів», - зазначив на круглому столі голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Легеза.

Політик зазначив, що повністю підтримує меседж Павла Розенка з приводу якнайшвидшого оформлення субсидій. Підвищення цін на житлово-комунальні послуги відбудеться в квітні, проте основне навантаження буде в жовтні, коли розпочнеться новий опалювальний сезон. Але Міністр закликає всіх звертатися за субсидіями якомога швидше - відразу після отримання разом із рахунками на житлово-комунальні послуги бланку декларації, і бланку заяви на субсидію.

«Якщо раніше перед місцевими органами влади стояло завдання заощадити гроші і не дати людині субсидію, то зараз, буквально за 2 місяці, нам треба всім перевернути мозок. Сьогодні місцева влада повинна зробити все, щоб людина субсидію отримала, і тут вже все залежатиме від активності місцевої громади, від того, як люди будуть контролювати органи влади. Тому владу потрібно не просто критикувати в розмові з друзями і в соцмережах. Потрібно примушувати представників влади працювати не на власну кишеню, а в інтересах людей», - підсумував  Дмитро Легеза.

  13 Березеня 2015 +Коментар | подобається