Останні події

Вілкул має пройти тест на патріотизм

Своє звернення до народного депутата України, члена Опозиційної блоку Олександра Вілкула на своїй сторінці в Facebook опублікував голова Дніпропетровської обласної організації Партії "УДАР Віталія Кличка" Руслан Колєсніков.
"Олександре Юрійовичу, а чому Ви ніколи жодним словом, жодним вчинком не допомогли тим, хто зі зброєю в руках захищає Україну від сепаратистів? Боїтеся зіпсувати стосунки? Або підтримка української армії не є пріоритетом?
Давайте остаточно поставимо крапку в цьому питанні.
Я думаю, що людина, яка носить годинник за 30 тисяч доларів, знайде кілька тисяч гривень для фінансування волонтерів, які власним коштом одягають, взувають і озброюють армію", - каже Руслан Колєсніков.
Вони придбали сотні і тисячі тепловізорів, снайперських прицілів, бронежилетів та багато іншого. Люди відмовляють собі в якихось речах для того, щоб захистити і зберегти життя та здоров'я своїх рідних, близьких, знайомих.
"Г-н Вілкул! Зробіть свій внесок у фонд оборони від зазіхань ваших російських "друзів" у Донецькій та Луганській областях!
Перекажіть гроші на один із волонетрських розрахункових рахунків, але не на закупівлю продовольчих товарів або лікування поранених, а саме для придбання засобів озброєння. Тих самих, за допомогою яких прискореться процес очищення Донбасу від "ополченців", - підкреслив у своєму зверненні політик.
Він упевнений: цей крок буде вагоміший і дорожчий сотень фур, відправлених на підтримку невідомо кого. Один снайперський приціл набагато цінніше декількох тонн продовольчих товарів, за допомогою яких продовжується життя покидьків із ДНР і ЛНР.
"Відвезти все необхідне хлопцям на передову не завадило б особисто Вам! Щоб Ви, Олександре Юрійовичу, подивилися, як терористи "дотримуються" перемир'я, як живуть там наші захисники, побачили на власні очі "відсутність" на Донбасі російської армії і військової техніки, і більше ніколи не сміли говорити тих ганебних речей, які зараз Ви озвучуєте з екранів телевізорів!" - пропонує Вілкулу головний "УДАРівець" Дніпропетровщини Руслан Колєсніков.
  18 Березеня 2015 +Коментар | подобається