Останні події

Допомага для волонтерів

Цими вихідними волонтери однієї з громадських організацій Дніпропетровська організували тренінг для своїх колег, які опікуються солдатами на передовій та пораненими у зоні АТО. Практикуючий лікар-психолог Людмила Богдан розповіла, як визначити, що людина знаходиться в стресовому стані та як їй допомогти правильно та ефективно з ним боротися.

На психологічному тренінгу, який проходив у Дніпропетровському регіональному волонтерському центрі партії "УДАР Віталія Кличка", зібралися кілька десят волонтерів із мегаполісу. Людмила Богдан розповіла, як правильно підібрати слова підтримки залежно від психотипу людини. Також показала основи дихальної техніки, яка допомагає опанувати емоції та заспокоїтися в стресовій ситуації. Адже часто самі волонтери перебувають у пригніченому стані. Їздячи на передову, вони ризикують життям і здоров'ям, чують від вояків страшні, незвичні для мирних людей розповіді. Тому часто-густо їм потрібно відволікатися та приборкувати негативні емоції.

На цьому тренінги для волонтерів не закінчуються. Щойно дозволять погодні умови, кажуть організатори, для них проведуть курси з тактичної медицини. А Дніпропетровська обласна організація партії "УДАР Віталія Кличка" підтримає та допоможе провести будь-які заходи, покликані допомогти та підтримати волонтерів.

  22 Березеня 2015 +Коментар | подобається