Останні події

Важливо зберегти стабільність в області

Події останніх днів показують, наскільки важливо зберегти стабільність, зберегти мир і впевненість на Дніпропетровщині. Будучи прифронтовим, наш регіон повинен залишатися надійним тилом для української армії.

Навесні 2014 Дніпропетровщина стала зразком для інших областей в питаннях мобілізації зусиль заради заощадження світу і швидкого вирішення важливих питань, які стояли перед країною.

І в сьогоднішній ситуації будь-які спроби «розгойдати» ситуацію в області зіграють проти всієї України, можуть дати негативну ланцюгову реакцію і призвести до непередбачених результатів.

На це сподіваються і будують плани наші вороги, всі ті, хто планомірно працює над розпалюванням конфлікту, використовуючи всілякі методи інформаційної війни.

Саме зараз важливо продемонструвати, що ми єдині в своєму твердому намірі й далі протистояти російській терористичній загрозі, і не дамо жодного шансу тим, хто, прикриваючись планами «руської весни» чи уявної федералізації, готується до розділу України.

"УДАР" сподівається на те, що органи центральної влади та місцевого самоврядування, політичні партії та громадські організації продемонструють ефективну скоординовану, а найголовніше, - справжню практичну роботу для захисту області.

У цей складний час мають значення тільки ті дії, які реально спрямовані на збереження забезпечення порядку та підтримання миру в рідній Дніпропетровщині. Інших ми не маємо права робити!

  24 Березеня 2015 +Коментар | подобається