Останні події

Необхідно змінити склад транспортної комісії міськради

Зміна керівництва Дніпропетровської міської ради повинна спричинити кадрові перестановки і змінити розстановку сил серед депутатів. Так, наприклад, гостро назріло питання про переформатування комісії з питань транспорту, дорожнього господарства та зв'язку. Голова цієї комісії Олександр Бєляєв повинен бути переобраний у найкоротші терміни як людина, яка, по суті, працює непрофесійно і непрозоро. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

«Чиновники і депутати повинні пам'ятати, що є таке поняття, як політична відповідальність. І якщо методи їхньої роботи протягом тривалого терміну не змінюються, викликають нарікання у людей, - давайте ставити питання про їхню заміну», - вважає політик.

Переважна більшість городян скаржиться на якість послуг у транспортній сфері, їхню вартість, відсутність волі і бажання депутатів Дніпропетровська боротися з явними порушеннями в питанні парковок, каже Дмитро Легеза.

«Цілком очевидно, що члени цієї комісії - Олександр Бєляєв, Тарас Жуков, Станіслав Ус, Олександр Різник - не ті люди, які можуть навести лад у транспортній сфері міста. Тому ми виступаємо за переформатування цієї депутатської комісії. Люди, які мають відношення до транспортного бізнесу, не повинні входити в профільну комісію міськради, а тим більше - очолювати її. Це максимально знизить можливості лобіювання приватних інтересів», - заявив він.

У партії зазначають, що будуть тримати питання на постійному контролі і на майбутніх місцевих виборах в обов'язковому порядку нагадають виборцям про те, як ці депутати працювали протягом п'яти років, скільки скандалів було пов'язано з головами та самою комісією.

«Олександр Бєляєв обирався по 52-му мажоритарному окрузі - ось туди прийдуть наші активісти. Нехай він знає, що в період виборчої кампанії ми допоможемо людям у їхньому виборі, розповімо, скільки він «зробив» для міста, як він «відпрацював» свою каденцію. Ми постараємося, щоб для будь-якої партії він став персоною нон-грата, фігурою, яка потягне рейтинг політичної сили вниз, став причиною майбутнього програшу. Те ж стосується і деяких інших депутатів цієї комісії. Має настати межа нехлюйству і безвідповідальності чиновників і депутатів», - заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

  25 Березеня 2015 +Коментар | подобається