Останні події

УДАР буде представлений в місцевих радах Дніпропетровщини

До нинішнього часу «УДАР» не був представлений ні в одній із місцевих рад Дніпропетровської області. У 2010 році, коли восени проходили вибори, тоді ще молода партія не брала в них участь. Тепер розпочато новий процес із формування представництва цієї політичної сили у місцевих радах регіону.

Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії Руслан Колєсніков.

«Сьогодні в області сформована і активно працює оновлена команда партії «УДАР». Ми відразу ж заявили про те, що будемо приймати активну участь у суспільно-політичному житті регіону. Найближчим часом темпи роботи будуть тільки набирати обертів», - сказав політик.

«Україна і наша область зокрема, потребує рішучих і кардинальних реформ. Люди повинні побачити і відчути позитивні зміни, необхідно перебудувати застарілу систему влади, поставити чиновників і депутатів під жорсткий контроль виборців. У цьому ми розраховуємо на дієву підтримку громадянського суспільства, яке формується в нових умовах», - зазначив Руслан Колєсніков.

У партії наголошують, що на відміну від інших партій, вони обмежені в інструментарії для ефективної допомоги жителям міст і районів Дніпропетровщини.

«Я думаю, виборці прекрасно бачать і помічають, як працюють депутати місцевих рад. У них є прямий доступ і вплив на всі служби, департаменти та управління, вони безпосередньо формують бюджети, але в переважній своїй більшості вони демонструють низький рівень роботи і небажання працювати. Це пряме ігнорування законних інтересів і прав народу», - говорить Руслан Колєсніков.

Щоб мати реальну можливість працювати відповідно до наказами виборців, партія ініціювала переговорний процес із депутатами місцевих рад про створення фракцій «УДАРу».

Першим містом, в якому створять фракцію «УДАРівці», буде Дніпродзержинськ.

«Уперше в Дніпропетровській області в місцевих радах з'явиться наше партійне об'єднання. Для нас це знакова подія і новий етап партійної роботи, а найголовніше - зростання відповідальності перед жителями міста. Можу сказати, що ця група депутатів продемонструє новий стиль управлінських рішень і буде задавати темп роботи міськради. Сподіваємося, що протягом найближчого часу наші фракції з'являться в ряді інших міст і районів. Ми наполегливо працюємо в цьому напрямку», - заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

  27 Березеня 2015 +Коментар | подобається