Останні події

УДАР допоможе органам соцзахисту регіону

У зв'язку з введенням нових тарифів на комунальні послуги питання про субсидії дуже актуальне. Для багатьох людей вони стануть суттєвою допомогою при розрахунку за споживання газу, електроенергії та води. Але державні органи влади сьогодні поки не в змозі забезпечити належний рівень інформування населення.

Так, багато жителів Дніпропетровщини навіть не знають про те, що введено новий принцип нарахування субсидій, який максимально спрощує процедуру оформлення, говорить голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

«У ці дні потрібно забезпечити максимально широке інформування мешканців регіону про механізм дії і порядок нарахування субсидій. Це пряма відповідальність соціальних служб, їхня пряма компетенція. Важливо оперативно донести максимально повну інформацію. Це обов'язок держави - не тільки надати послугу, але і забезпечити її адресність», - підкреслив політик.

У зв'язку з цим партія «УДАР» починає інформаційну акцію «Знай свої права», аби поширити серед населення інформаційні матеріали про нові субсидії.

«Вже наступного тижня ми забезпечимо виготовлення і розповсюдження в Дніпропетровську листівок і буклетів, які наочно та доступно розкажуть про те, хто і як має право на підтримку держави. Цього року перелік категорій населення, які мають право на субсидії, максимально розширено. Окрім того, потрібно мінімум документів для її отримання. Люди повинні знати, як та на скільки захищені їхні законні права», - заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

Також, за словами Руслана Колєснікова, окрім Дніпропетровська акція пройде також у Дніпродзержинську, Нікополі, Новомосковську та інших населених пунктах області.

«Волонтери партії підтримають будь-які ініціативи, спрямовані на захист інтересів людей. Ми допоможемо органам соцзахисту значною мірою виконати цей обсяг роботи. Наша акція істотно покращить рівень інформування населення. Це приклад, коли потрібні координовані зусилля органів влади та громадськості», - підкреслив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

  3 Квітеня 2015 +Коментар | подобається