Останні події

УДАР вимагає розслідувати корупційний скандал

Дніпропетровська міська організація партії «УДАР» звернулася з відкритим листом до в.о. мера Дніпропетровська Галини Булавки з пропозицією провести публічне службове розслідування стосовно начальника управління культури міської ради Євгена Хорошилова та заступника міського голови Ірини Зайцевої.

Про це повідомив голова міської організації політичної сили Дмитро Легеза.

«Одна з громадських організацій опублікувала матеріали розслідування, які стосуються фінансових порушень та непрозорої витрати коштів при виконанні низки робіт у центральній міській бібліотеці Дніпропетровська та її філіях. У цій заяві безпосередньо в якості зацікавлених осіб вказані два високопоставлених чиновника. Звинувачення прозвучали публічно, тому отримали резонанс у суспільстві. Вважаємо, що люди повинні отримати максимально чесну і розлогу відповідь, яка дасть об'єктивну оцінку цій події», - сказав політик.

У партії «УДАР» зазначили, що сьогодні суспільство вимагає кардинальних змін у владі, є запит на відкриту і прозору роботу чиновників на всіх рівнях і вважають, що звинувачення, які пролунали на адресу заступника міського голови,  підривають і репутацію особисто Галини Булавки, дискредитують ті позитивні зміни, які почали формуватися в міській раді.

«Що в цій ситуації пропонує партія «УДАР»? Перше. Призначити службове розслідування щодо начальника управління культури Євгена Хорошилова та заступника мера Ірини Зайцевої. Друге. На період розслідування відсторонити вищевказаних осіб від роботи. Третє. Створити комісію з обов'язковим залученням ЗМІ та представників громадських організацій. Четверте. Публічно оприлюднити результати розслідування і послідуючі висновки», - зазначив Дмитро Легеза.

У партії «УДАР» висловили сподівання, що цю ситуацію не будуть  гальмувати із чиєїсь мовчазної згоди і вона продемонструє готовність керівництва Дніпропетровської міської ради працювати відкрито і публічно в інтересах жителів міста.

«Окремо я звертаюся до представників фракції партії Петра Порошенка в нашій міськраді із закликом взяти під особистий жорсткий контроль дане питання. Сьогодні не час для кулуарних корпоративних домовленостей, у питаннях корумпованості влади не повинно бути компромісів і звмовчування. Партії Президента не личить миритися з подібними випадками. Рано чи пізно виборці можуть винести негативний вердикт тим, хто сприяє існуванню тіньових і непрозорих схем», - підкреслив Дмитро Легеза.

  9 Квітеня 2015 +Коментар | подобається