Останні події

УДАР допоможе дізнатися про нові субсидії

Органам влади та місцевого самоврядування Дніпропетровщини необхідно в найкоротші строки підвищити рівень роботи з інформування населення про можливість оформлення субсидій на комунальні послуги. Партія «УДАР» підключилася до цього процесу, проводячи інформаційну кампанію «Знай свої права». Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії Руслан Колєсніков.

«У процесі спілкування з жителями регіону ми звернули увагу на те, що люди не чули про те, що мають право на субсидії, про те, що цього року процедуру оформлення максимально спростили і право на її отримання мають набагато більшу кількість сімей, ніж у попередні роки. Тому «УДАР» прийняв рішення провести інформаційну акцію «Знай свої права», мета якої - поширити інформаційні матеріали про нові субсидії», - зазначив політик.

За його словами, в Дніпропетровську ця кампанія вже почалася.

«Своїми силами ми підготували і замовили великий тираж зведеної листівки, в якій у доступній формі і детально зазначено: який перелік документів потрібен, куди звертатися і як виглядає процедура оформлення субсидій. Ми хочемо, щоб якомога більше людей дізналося про свої права і скористалися допомогою держави, щоб оплатити практично непідйомні для багатьох українців рахунки за комунальні послуги», - підкреслив Руслан Колєсніков.

У зв'язку з цим він звернувся до депутатів місцевих рад, керівникам обласних осередків політичних партій та громадських організацій з пропозицією приєднатися до проведення даної акції.

«Сьогодні я звертаюся до всіх, хто має таку можливість, в першу чергу - до депутатів, з пропозицією підтримати цю акцію, спрямовану на захист законних прав та інтересів людей. У кожного з вас є організаційні та технічні можливості для тиражування та розповсюдження цієї інформації. Для багатьох людей субсидії стануть суттєвою допомогою при розрахунку за споживання газу, електроенергії та води. Але державні органи влади сьогодні поки не в змозі забезпечити належний рівень інформування населення, тому в даному питанні їм необхідна практична допомога», - сказав Руслан Колєсніков.

Для того, щоб прискорити і спростити цей процес, листівка «УДАРу» вже є у вільному доступі в мережі інтернет. «Її можна роздрукувати і передати своїм знайомим, рідним і близьким. Будемо вдячні за будь-яку підтримку», - резюмував голова Дніпропетровської обласної організації партії« УДАР» Руслан Колєсніков.

  16 Квітеня 2015 +Коментар | подобається