Останні події

Депутатам запропонували публічно звітувати

Дніпропетровська міська організація партії «УДАР» звернулася до депутатів міської ради із пропозицією публічно відзвітувати про свою діяльність за минулий рік.

«Відкрита до народу і підзвітна влада - це вимога суспільства. До нинішнього часу діяльність ряду структурних підрозділів міськради та багатьох депутатів залишається закритою і невідомою для виборців. Це - помилка, яку потрібно виправляти, і в цьому полягає завдання громадського сектору Дніпропетровська. Нещодавні гучні розслідування громдіячів прямо вказують на те, що частина чиновників і депутатів працюють непрозоро, уникають виконання своїх обов'язків, ігнорують вимоги людей », - заявив голова Дніпропетровської міської організації партії« УДАР »Дмитро Легеза.

«У міській раді є такі депутати як Анна Вишнякова, Ярослав Гівель, Владислав Зельдіс та інші, які полюбляють прогулювати засідання. Чим вони так серйозно зайняті? Активно працюють з виборцями, тому ігнорують сесії? Давайте поцікавимося у них і запропонуємо їм провести публічні зустрічі з громадськістю, де вони розкажуть про свою виконану роботу», - говорить політик.

«УДАР» пропонує ввести практику публічної звітності депутатів перед виборцями. Потрібно встановити графік таких слухань, на які вільно можуть прийти представники ЗМІ та громадських організацій. Це реальний крок до відкритості та публічності влади, підвищення політичної відповідальності і демонстрація готовності працювати в нових умовах, кажуть в партії.

На сайті міськради, відзначають в «УДАРі», повністю відсутні дані про діяльність депутатів Дніпропетровська.

«Деякі депутати живуть позавчорашнім днем, їхній рівень професіоналізму залишає бажати кращого. Вони демонструють застарілі методи роботи, в тому числі сповідуючи відсутність відповідальності перед тими, хто їх обрав. Це - неправильно, з цим треба боротися! Ми беремо на себе функцію громадського контролю за такими «народними обранцями», будемо уважно стежити за їхньою подальшою політичною кар'єрою і завжди готові широко висвітлити їхню діяльність в пресі, щоб люди завжди знали, хто і як працює в їхніх інтересах», - підсумував голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

  17 Квітеня 2015 +Коментар | подобається