Останні події

УДАР вимагає розкрити інформацію

У зв'язку з опублікуванням в дніпропетровських ЗМІ інформації про можливе призначення радником губернатора Дніпропетровщини народного депутата України Вадима Нестеренка Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» офіційно звертається до голови Дніпропетровської обласної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Гліба Пригунова з пропозицією дати публічну відповідь на наступні питання:

1) Чи відповідає дійсності інформація про призначення народного депутата України Вадима Нестеренка радником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації?

2) Якщо інформація вірна, хто конкретно був ініціатором призначення Вадима Нестеренка на цей пост?

3) Чи приймає член парламентської фракції партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Вадим Нестеренко участь у діяльності партії в нашому регіоні? Якщо так, то яке саме?

4) Також в зв'язку з інформацією про відмову персонального голосування цього нардепа за вкрай важливі законопроекти, спрямовані на зміцнення обороноздатності України, опору російської агресії, просимо уточнити: які заходи партійного впливу або впливу будуть прийняті відносно нього як політика, який, по суті, відкрито зайняв антиукраїнську і антидержавницьку позицію?

Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» в даній ситуації виступає проти призначення Вадима Нестеренко на пост радника губернатора.

Дана людина не має морального права впливати на суспільно-політичне життя Дніпропетровщини.

Його можливе призначення стане приводом для конфліктів і обурення з боку тих, хто буквально ще вчора боровся з представниками влади Януковича і Партії регіонів.

Залучення до співпраці Вадима Нестеренко - це дискредитація ідеалів Революції Гідності, тривожний сигнал кадрової політики команди Президента у Дніпропетровській області, який гарантовано призведе до поразки на місцевих виборах.

  22 Квітеня 2015 +Коментар | подобається