Останні події

Ситуація з МАФами у Дніпропетровську неконтрольована, - «УДАР»

Ситуація з МАФами в Дніпропетровську фактично некерована і носить неконтрольований характер. Це питання має бути винесено на розгляд в публічну площину якомога швидше.

Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації «УДАР» Дмитро Легеза.

«Яка сьогодні ситуація з МАФами у нашому місті? Відповідь, гадаю, абсолютно очевидна. Сфера дозвільної документації, процес установки кіосків у дворах, на вулицях, зупинках носять непрозорий характер. Громадськість неодноразово піднімала це питання, але позитивних зрушень немає. Жителі Дніпропетровська прямо говорять про те, що це питання курирує вище керівництво міста, більше того, відкрито називають прізвище одного із заступників міського голови», - зазначив політик.

Останнім часом кількість МАФів починає збільшуватися, причому щільність їх зосередження на одній ділянці просто дивує. Таке враження, що в Дніпропетровську небачений економічний підйом і фантастичний попит на вуличну торгівлю. Але чи законно вони там стоять? Хто видавав дозвіл? Чи погоджено розміщення цих ларьків? Чи платять вони в казну міста або наповнюють чиюсь кишеню? А найголовніше — чи впорядкований цей процес, чи прозорий він, чи є можливість реального контролю над ними? Відповіді на ці питання представникам громадянського сектора отримати надзвичайно важко, відзначає Дмитро Легеза.

На його думку, ситуацію з МАФами необхідно поставити під жорсткий контроль громадськості: «Є реальна назріла необхідність розробки виразної процедури видачі дозвільних документів та встановлення кіосків. Про це неодноразово писалося й говорилося. Але також є прихований опір чиновників, які заробляють на цьому. Має бути політична воля депутатів, щоб максимально оперативно і злагоджено вирішити це питання, зруйнувати ці схеми. На сьогоднішній день в міськраді я не бачу організованої групи, яка зацікавлена взятися за вирішення цього питання. Є тільки окремі депутати, які піднімають це питання, але їх зусилля безсилі проти згуртованості нечистих на руку колег. Через це бюджет не отримує в повному обсязі кошти, люди абсолютно справедливо роблять зауваження і критикують міськраду, яка продовжує утримувати в Україні першість за корупційними схемами», - підкреслив голова Дніпропетровської міської організації «УДАР» Дмитро Легеза.

  23 Квітеня 2015 +Коментар | подобається