Останні події

Дніпропетровськ говорить «Ні!» георгіївською стрічці

Партія «УДАР» підтримала акцію «Героям Вітчизни пам'ять і слава». Вона спрямована на популяризацію оновленого символу пам'ятних дат 8 і 9 травня - української стрічки з медалі «Захисник Вітчизни». Також активісти цієї політичної сили приєднаються до акції «Онуки - дідам: Ви перемогли - ми переможемо!», яка відбудеться 9 травня в Дніпропетровську. Про це заявив волонтер, голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

Депутат міської ради Олена Бочарнікова виступила ініціатором заміни георгіївської стрічки на новий символ пам'ятних дат 8 та 9 травня. В Україні вже набув популярності європейський символ - червоний мак, тепер з'явився наш дніпропетровський оригінальний пам'ятний знак - стрічка з української медалі «Захисник Вітчизни».

«Наші активісти взяли участь у поширенні цих стрічок серед дніпропетровців, і ми сподіваємося на те, що наступного року акція вийде далеко за рамки регіону і набере популярність по всій країні. Дніпропетровськ говорить «Ні!» георгіївській стрічці».

У наші дні ми по-новому оцінюємо слова «мир», «війна» - сьогодні вони актуальні, як ніколи. Українське суспільство заплатило високу ціну за право бути вільними, жити в незалежній державі. Сьогодні ми боремося за право бути сильними, нам важливо вистояти в цьому протистоянні. Поряд із озброєним протистоянням йде боротьба інтересів, конфлікт двох світів: європейського та пострадянського, в якому нас намагаються втримати. Це відбувається, в тому числі, і за допомогою ідеологічних символів і міфів, спробою маніпулювати минулим», - зазнаачив Руслан Колєсніков.

«Саме партія «УДАР» була ініціатором перейменування скверу Леніна в центрі Дніпропетровську, тільки завдяки зусиллям наших партійців стало можливим розпочати цей процес. Наше місто має стати європейським і українським за духом, за змістом. Категорично не можна допустити повернення до минулого, до символів, які себе дискредитували, стали асоціюватися зі знищенням української державності», - підкреслив політик.

Руслан Колєсніков зазначив, що нинішнє святкування 9 травня багато спробують політизувати, зіграти на амбіціях ветеранів.

«УДАР» візьме участь в акції «Онуки - дідам: Ви перемогли - ми переможемо!» разом з учасниками АТО, волонтерами та патріотами Дніпропетровська, щоби віддати шану тим, хто віддав свої життя кілька десятків років тому, хто вберіг Україну від нацизму. Ми підемо без політичної символіки і закликаємо представників партій та громадських організацій утриматися від її використання. Важливо не дати шанс провокаторам і тим, хто планує використовувати 9 травня в якості старту передвиборчої кампанії. Це стосується «Опозиційного блоку», представники якого готуються заздалегідь до ескалації конфлікту», - резюмував волонтер, голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

 

  7 Травня 2015 +Коментар | подобається