Останні події

УДАРівці вшанували Героїв АТО та Великої Вітчизняної війни

"Онуки - дідам: Ви перемогли, ми переможемо". Під таким гаслом у Дніпропетровську 9 травня ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни АТО, волонтери та просто небайдужі городяни пройшлися переможною ходою від пам'ятника генералу Пушкіну до монументу Слави, де поклали квіти до Вічного вогню. Свою данину захисникам Вітчизни віддали й керівники та активісти Дніпропетровської обласної та міської організацій партії “УДАР”.

Люди заполонили весь майдан від пам'ятника до монумента. Квіти в руках та сльози на очах поєднали представників різних поколінь. “Сьогодні ми зібралися тут, щоби вшанувати Героїв минулої війни та надихнути на перемогу тих, хто нині боронить цілісність України. “Ви перемогли — і ми переможимо”, - у цьому не сумнівається жоден із присутніх”, - зазначив голова Дніпропетровської міської організації партії “УДАР” Дмитро Легеза.

А напередодні, у День пам'яті та примирення, голова Дніпропетровської обласної організації партії “УДАР” Руслан Колєсніков та голова виконавчого комітету Антон Андрієнко запалили свічки памяті на знак пошани загиблим захисникам нашої країни.

9 травня 2014 року Україна втратила своїх перших Героїв АТО. Тоді над містом гучно лунав салют. А в будівлі облдержадміністрації оплакували Сергія Демиденка та Олега Ейсмана. Автомобіль, в якому був заступник командира батальйону тероборони підполковник Демиденко розстріляли із засідки. Кулеметник Ейсман загинув під час розблокування Маріупольського міського управління МВС України в Донецькій області.

Минув рік як дніпропетровці вперше запалили свічки пам'яті першим жертвам неоголошенної війни загиблим у зоні АТО. Так земляки вшанували пам'ять загиблих Героїв. Цьогоріч знову поблизу стели Небесної сотні біля облдержадміністрації замерехтіли вогники.

"Перш за все я прийшов сюди, шоб вшанувати пам'ять Героїв Небесної сотні, які віддали віддали найдорожче, що у них було – це їхнє життя. За наше майбутнє, за майбутнє наших дітей. Також своїх побратимів із спецбатальйон “Торнадо”, які захищають нашу країну на передовій. Я хочу, щоби швидше настав справжній мир. Щоб для нас це було великим уроком, щоб діти наши вивчали нову історію. І для них героями були ті люди, ті бійці, які зараз захищають нашу країну", - говорить голова Дніпропетровської обласної організації партії “УДАР” Руслан Колєсніков.

  9 Травня 2015 +Коментар | подобається