Останні події

Здорова родина - здорова країна

Дніпродзержинськ приймає фінал Чемпіонату Дніпропетровської області зі спортивних танців. Турнір такого рівня тут проходить вперше. У ньому беруть участь 600 танцювальних пар різного віку.

На початку Чемпіонату, маленькі учасники отримали перші заохочувальні призи – м'які іграшкові подушки. В цілому призовий фонд, за словами організаторів, дуже солідний.

Одним із організаторів турніру виступила Дніпродзержинська міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка», яка взяла на себе фінансові витрати, пов'язані з проведенням цих масштабних змагань. Як зазначив голова організації, політик Юрій Колесник, УДАРівці Дніпродзержинська завжди допомагали і сприяли розвитку спорту, особливо серед дітей та молоді міста.

«Партія «УДАР Віталія Кличка» впроваджує в життя загальнонаціональну програму «Здорова родина - здорова країна». Її головна мета - залучити якомога більше громадян України до спорту, до здорового способу життя, до справжніх європейських цінностей. Тому ми підтримуємо розвиток спорту в Дніпродзержинську, робимо все для того, щоб якомога більше наших юних городян зробили свій вибір на користь здоров'я і спорту!», - зазначив Юрій Колесник.

На Чемпіонаті Дніпропетровської області зі спортивних танців серед виступаючих і призери всеукраїнських, і міжнародних змагань. Як зазначають організатори, сьогоднішній турнір, який проходить у Палаці тенісу, це - закриття сезону 2014-2015 років. Після його завершення, у червні, кращі з кращих поїдуть на Чемпіонат України у Чернівці. Саме переможці цього чемпіонату захищатимуть честь нашої країни на міжнародних змаганнях, які відбудуться в серпні у Німеччині.

  17 Травня 2015 +Коментар | подобається