Останні події

Підтримка волонтерів - це інвестування в безпеку і мир

Руслан Колєсніков спільно з волонтерами та громадськими організаціями проведуть у Дніпропетровську інформаційну акцію, спрямовану на підтримку волонтерського руху, залучення уваги до діяльності волонтерських центрів.

Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

 

«Дніпропетровськ став одним із лідерів по організації волонтерського руху, надання допомоги нашим бійцям. Це - синергія патріотів, представників нового покоління, завдяки якій відродилася і зміцніла українська армія!

Це - божевільне відчуття бойового братерства, причетності до сильних духом людям, яке неможливо забути ніколи. Як член спецбатальйону МВС «Торнадо», я розумію, наскільки цінна і необхідна робота активістів», - написав він.

За словами Руслана Колєснікова, зараз украй важливо не знижувати темпи допомоги тим, від кого залежить мир і благополуччя на дніпропетровській землі, тим, хто стримує просування сепаратистів.

«Спільно з представниками громадських організацій ми проведемо неполітичну акцію, спрямовану на підтримку волонтерського руху, залучення уваги до діяльності волонтерських центрів. У рамках цієї акції буде роздано декілька десятків тисяч інформаційних листів із координатами для передачі допомоги. Крім того, на інформаційних стендах ми проілюструємо основні епізоди тих подій, які відбуваються у зоні АТО», - заявив волонтер.

Жителі Дніпропетровська повинні розуміти, що мирна ситуація в місті безпосередньо залежить від їхніх земляків, які цілодобово несуть бойове чергування на східних кордонах України. «Їм потрібні тепловізори, обмундирування, засоби зв'язку, продовольчі товари, питна вода та багато іншого. У цій ситуації цінна кожна гривня, будь-яка посильна допомога, передана у фонд оборони. Це - інвестування у власну безпеку та мир для рідних і близьких», - підкреслив Руслан Колєсніков.

  18 Травня 2015 +Коментар | подобається