Останні події

Депутати Дніпропетровської міськради уникають звітності перед виборцями, - УДАР

Дніпропетровська міськрада - найбільш закрита і непідконтрольна громадськості структура. І чиновники і депутати своєю діяльністю наочно демонструють, що не мають ні найменшого бажання працювати прозоро. До нинішнього часу жоден (!) з депутатів міськради не захотів провести публічний звіт перед виборцями, запровадити практику зустрічі з людьми в новому форматі.

Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

«Місяць тому ми звернулися до депутатів Дніпропетровської міської ради з пропозицією ввести практику публічної звітності перед виборцями. Нами було запропоновано встановити графік таких слухань, на які вільно могли б прийти представники ЗМІ та громадських організацій. У порівнянні з досвідом минулих років - це був би реальний крок до відкритості та публічності влади, демонстрації намірів депутатів до готовності працювати в нових умовах», - сказав він.

У партії «УДАР» відзначають, що жоден з депутатів так і не опинився готовий продемонструвати відкритість намірів.

«Тепер ми звертаємося до депутатів Дніпропетровської обласної ради з тією ж пропозицією. Давайте міняти формат роботи і практику комунікації з виборцями - адже це відповідає демократичним стандартам і запитам українського суспільства. Тут немає нічого нездійсненного і надприродного - всього лише публічні зустрічі і звітність перед виборцями в присутності ЗМІ. Людям буде дуже цікаво, чим займалися депутати кілька років. Окреме побажання до обласних депутатів, керівникам обласних організацій партії «Блок Петра Порошенка - Солідарність» і «Батьківщина» Глібу Прігунову і Антоніни Ульяхіної - покажіть ініціативний приклад!», - заявив Руслан Колєсніков.

У партії «УДАР» кажуть, що виборці повинні знати, як депутат відпрацював свою каденцію, чи підтримував антинародні рішення, чи брав участь у корупційних схемах, як голосував за ключові проекти для Дніпропетровська та області.

«Одна справа, коли про роботу депутатського корпусу пишуть ЗМІ, абсолютно інша справа, коли перед обличчям людей - один на один - ти звітуєш перед тими, хто довірив тобі свої голоси. Жителі Дніпропетровщини добре знають проблеми округів і оперативно зможуть дати оцінку ефективності та діяльності депутата. Це підвищить відповідальність останніх на майбутніх місцевих виборах, дозволить людям зробити правильний вибір цієї осені», - резюмував голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

  20 Травня 2015 +Коментар | подобається