Останні події

Безпека Дніпропетровська - в руках городян, - УДАР

У Дніпропетровську завершилася інформаційна акція, мета якої - підтримати волонтерський рух, привернути увагу до діяльності волонтерських центрів. Організували її ряд громадських організацій за підтримки партії «УДАР». Активісти своїми руками зробили стенди, на яких проілюстрували моменти життя із зони АТО. Кажуть, для того, щоб дніпропетровці не тішили себе надіями, що там - перемир'я і наші бійці більше не потребують їхньої допомоги.

Результати акції порадували організаторів. Городяни підтримують українську армію і розділяють принципи збереження єдиної і незалежної України, заявив голова Дніпропетровської обласної організації політичної сили Руслан Колєсніков.

«Протягом кількох днів волонтери і наші активісти розповсюджували інформаційні матеріали з контактними даними основних пунктів по збору благодійної допомоги учасникам АТО і пораненим бійцям. Раздали більше 15 тисяч листівок. Люди позитивно ставляться до подібного починання, готові підтримати волонтерів. У той же час помітно, що є дефіцит інформації серед населення. Я вважаю, що влада, бізнес і громадськість повинні об'єднати зусилля, щоб підвищити рівень уваги до цієї проблематики. Тому найближчим часом акцію проведемо вдруге», - говорить політик.

Голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза зазначив: подібні починання можуть і повинні бути підтримані відомими представниками політичної та ділової еліти міста.

«Наша армія сьогодні багато в чому тримається завдяки зусиллям простих людей, які в чомусь відмовляють собі, але вважають обов'язком внести посильний внесок у справу оборони України. Хотілося б, щоб в волонтерський рух масово влилися депутати міської та районних рад, представники малого та середнього бізнесу. Деякі з них гідні прикладу, приймаючи діяльну участь, виїжджаючи в зону АТО. Але цей рух повинен стати по-справжньому масовим, важливо постійно привертати до нього увагу, не знижувати обсяги допомоги. Кожна гривня, віддана сьогодні, це прямі інвестиції в безпеку, але наскільки швидко настане мир, залежить особисто від тих людей, які приєднаються до нас. Чим більше учасників - тим вище рівень захищеності».

«В якості учасника акції я поспілкувався з людьми. Городяни хочуть миру і готові підтримувати заходи, спрямовані на забезпечення безпеки на вулицях Дніпропетровська. Люди нетерпимо ставляться до будь-яких проявів сепаратизму, ідеям «русского мира». Українці бачать, до чого призводять подібні політичні експерименти в східних областях, вони закінчуються розрухою і смертями. Тому вкрай важливий будь-який вид допомоги у зміцненні армії, це тверді гарантії порядку і безпеки в нашому місті», - заявив голова Амур-Нижньодніпровської партійної організації «УДАР» Тарас Садовий.

  22 Травня 2015 +Коментар | подобається