Останні події

«Облрада повинна визнати ДНР і ЛНР терористами», - УДАР

Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» звернулася з відкритою заявою до депутатів Дніпропетровської обласної ради, у якій вимагає визнати на найближчій сесії, що відбудеться 27 травня, Росію - країною-агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР» - терористичними організаціями.

«Звертаємося до керівництва та депутатського корпусу Дніпропетровської обласної ради з вимогою забезпечити винесення даного питання на голосування і визнати Росію країною-агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР»  терористичними організаціями. Подальше затягування або спроби перенесення голосування будуть прямо свідчити про негласну підтримку сепаратистських устремлінь», - йдеться в заяві.

Також партія «УДАР» пропонує забезпечити відкриту і прозору фіксацію результатів голосування з обов'язковим зазначенням того, як кожен із депутатів підтримав дане рішення. Громадськість повинна бачити і знати, хто насправді розділяє державну політику України, а хто намагається уникнути осуду російсько-терористичної агресії.

"Нехай кожен із депутатів пам'ятає про персональну політичну і моральну відповідальності перед своїми виборцями. На місцевих виборах восени 2015-го факт голосування по даному проекту буде багато в чому основоположним при виборі майбутніх кандидатів із боку людей. Партія «УДАР» гарантовано забезпечить широкий розголос по кожному з депутатів обласної ради, які прогуляють або не підтримають це знакове рішення», - наголошується у зверненні.

Окрім того, Дніпропетровська обласна організація політичної сили просить засоби масової інформації забезпечити максимально широке висвітлення процесу голосування та фіксації результатів.

«Ми виступаємо за прозору і відкриту роботу органів влади та місцевого самоврядування під жорстким контролем громадянського сектора. У цьому процесі ЗМІ належить величезна роль. Гласне і публічне висвітлення роботи чиновників і депутатів багато в чому знижує корупційну складову, можливість уникнути відповідальності. Нехай виборці знають прізвища тих, хто готовий до негласної співпраці та підтримки російських сепаратистів. Окрему увагу варто приділити депутатам від КПУ і «Опозиційного блоку» - саме вони здатні провалити або змінити формулювання вкрай важливого і знакового рішення», - вважають в партії «УДАР».

  25 Травня 2015 +Коментар | подобається