Останні події

Активісти УДАРу подарували чиновникам і депутатам новий ‪‎МАФ‬

Напередодні 64 сесії перед Дніпропетровською міською радою активісти партії «‪‎УДАР‬» встановили символічний «десятитисячний МАФ». На ньому - красномовні гасла «‪‎Мафія‬ безсмертна», «Хочеш узаконити - запитай міську раду як» і т.д.

«Даною акцією ми хочемо привернути увагу чиновників і депутатів нашої міськради до проблеми МАФів. Нещодавно партія «УДАР» виступила з відкритим зверненням, в якому прямо заявила: ситуація з незаконною торгівлею і установкою кіосків у нашому місті неконтрольована. Стихійна торгівля процвітає, боротися з нею почали лише зараз, а зробити це треба було давно», - заявив голова Дніпропетровської міської організації політсили Дмитро ‪Легеза‬.

Він зазначив, що повинні бути встановлені чіткі, прозорі правила для учасників цього ринку, а ‪гроші‬ надходити тільки в бюджет міста. Необхідно змусити власників дотримуватися обов'язкового порядку і чистоти, працювати тільки за встановленими документами.

 

Цей процес повинна взяти під свій контроль громадськість, щоб у кожному кіоску інформація про дозвільні ‪#‎документи‬ була доступна будь-якому жителю міста. Є гостра необхідність чітко впорядкувати і скласти відкритий електронний реєстр об'єктів торгівлі, каже Дмитро Легеза.

«Що відбувається сьогодні? МАФи незаконно підключаються до електромереж, їх установлюють прямо на тротуарах, перегороджують вільний прохід, навколо них - бруд і сміття. Городяни справедливо обурені відвертим нехтуванням їхніх інтересів та законних вимог із очищення вулиць», - підкреслив політик.

Партія «УДАР» закликала депутатів і чиновників міськради згадати про свої прямі обов'язки і почати працювати в інтересах Дніпропетровська.

«На вулицях міста має бути чисто. Питання із незаконними кіосками та вуличною торгівлею можна вирішити у найкоротші терміни. Представники громадянського сектора, ЗМІ неодноразово підіймали цю тему, але кардинальних змін поки не видно», - заявив голова Дніпропетровської міської організації партії« УДАР »Дмитро Легеза.

  27 Травня 2015 +Коментар | подобається