Останні події

Колєсніков: «Рішення Дніпропетровської облради прийнято під тиском громадськості».

Під тиском громадськості Дніпропетровська обласна рада все ж визнала Росію країною-агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР» - терористами. Із великим запізненням цей центральний орган місцевого самоврядування регіону визначився зі своєю позицією.

Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

«Це голосування - не перемога конкретної політичної сили, а наш спільний внесок у підтримку єдиної України. Тільки завдяки злагодженій позиції громадянського сектора, який висунув жорсткі вимоги до депутатського корпусу, вдалося прийняти це рішення. Два дні тому партія «УДАР» звернулася з відкритою заявою до обласних депутатів із вимогою виконати запит суспільства. Сьогодні це рішення прийнято. Хочу зазначити, що не всі його підтримали - до таких депутатів будуть окремі питання. Ми забезпечимо широкий розголос по кожному з тих, кого не було на сесії, або хто не підтримав визнання Росії - країною-агресором», - заявив політик.

За словами Руслана Колєснікова, «УДАР» буде добиватися того, щоб списки таких «слуг народу» обов'язково з'явилися в ЗМІ.

«Нехай виборці знають їх усіх поіменно, задають їм питання, думають, кому віддати свої голоси на місцевих виборах. Це - простий і ефективний тест на патріотизм, на прихильність українській ідеї та підтримки української державності. Сьогодні всі потенційні зрадники, які готові в будь-який момент переметнутися на бік терористів, стали відомі поіменно. І я впевнений: у них попереду нелегке політичне майбутнє. Нехай задумаються над цим», - сказав він.

У партії «УДАР» обіцяють і надалі контролювати роботу органів місцевого самоврядування та представників влади на Дніпропетровщині. За словами Руслана Колєснікова, партія добивається того, аби вони були підзвітні людям, здатні вести діалог, а не монолог.

 

«Нам не потрібні депутати і чиновники, які працюють у відриві від реальності, уникаючи зустрічей із виборцями. Це - не відповідає запитам людей. Вимоги і сподівання жителів регіону повинні обов'язково враховуватися, а облрада має стати ефективним органом реального народовладдя, а не монопольною структурою «Опозиційного блоку», куди перебігли вчорашні «регіонали», які переслідували і вбивали патріотів України», - підкреслив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

  27 Травня 2015 +Коментар | подобається