Останні події

«УДАР» привітав криворіжців з Днем міста

Кривий Ріг святкує 240 років від Дня заснування. У цей святковий день городяни приймають поздоровлення з різних куточків України.

До теплих слів і щирих побажань приєднується і партія «УДАР Віталія Кличка».

«З Днем народження, Кривий Ріг! З Днем міста, дорогі Криворіжці! Від усього серця партія «УДАР Віталія Кличка» вітає Вас зі святом!

Кривий Ріг - особливе місто України. Йому вже 240 років, але він - молодий і по-хорошому амбітний! Історія його почалася зі степової поштової станції. Динамічно розвиваючись, маленьке містечко стрімко перетворилося на потужний індустріальний центр нашої держави з великим промисловим потенціалом», - написав на своїй сторінці на фейсбуці керівник Дніпропетровської обласної організації партії Руслан Колесников.

«C упевненістю можна сказати, що головне надбання Кривого Рогу - його жителі. Ваша працьовитість і професіоналізм, любов до рідного міста вселяють упевненість в тому, що розвиток економіки, інфраструктури та соціальної сфери міста буде успішно здійснюватися і в майбутньому. Сьогодні в Кривому Розі ефективно реалізуються стратегічні національні проекти та програми, вводяться сучасні технології виробництва. У свою чергу, партія «УДАР» докладе максимум зусиль, щоб разом з Вами продовжувати розвивати і примножувати славу Кривого Рогу!», - йдеться у зверненні.

«Незважаючи на всі труднощі нинішнього практично - воєнного часу, зберігаючи кращі традиції, культурні та духовні цінності, оберігаючи свою багату історичну спадщину, всі разом, об'єднавши зусилля, ми вирішимо чимало важливих завдань, забезпечивши гідне майбутнє міста, в якому живемо, в якому ростуть наші діти й онуки. Кривий Ріг чекає світле мирне майбутнє! Тільки разом ми подолаємо всі негаразди і збережемо в нашому будинку мир і спокій, любов і достаток!», - зазначив у своєму зверненні до містян в.о. керівника Криворізької міської організації партії «УДАР» Данило Півень.

Партія «УДАР» говорить кожному мешканцю Кривого Рогу «Спасибі!» За те, що своєю працею, активною громадянською позицією і щирою любов'ю до України зберегли мир і спокій у рідному місті! Нехай Кривий Ріг завжди буде щасливим і процвітаючим містом, улюбленим своїми городянами!

Бажаємо всім Вам міцного здоров'я, щастя, миру і благополуччя кожному будинку, кожній родині!

  31 Травня 2015 +Коментар | подобається