Останні події

Захистимо наше майбутнє - наших дітей!- Колєсніков

1 червня весь цивілізований світ відзначає День захисту дітей. 17 років тому Україна також приєдналася до країн, які цього дня оточують увагою і турботою тих дітей, які цього найбільше потребують.

«Це свято нагадує нам про ту серйозну відповідальності, яку несемо ми, дорослі, за підростаюче покоління. Ми зобов'язані оберігати дітей від жорстокості та насильства, забезпечувати максимум можливостей для повноцінного розвитку та виховання», - написав на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук керівник Дніпропетровської обласної політичної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Дитинство - щаслива пора, час дивовижних відкриттів і моря вражень. І цей крихкий мир маленької людини потребує нашого захисту, турботи і уваги, пише політик. «Адже діти - наше майбутнє, саме в них - сенс існування і стимул для всіх досягнень! Ми повинні зробити все від нас залежне, щоби наші діти росли здоровими і благополучними - в атмосфері любові, добра та уваги, завжди відчуваючи підтримку дорослих!» - підкреслив він.

  1 Червня 2015 +Коментар | подобається