Останні події

В аварії загинув голова Жовтоводської парторганізації Олександр Сугак

Страшне ДТП 3 червня забрало життя нашого колеги і друга Олександра Сугака. У пам'яті рідних і близьких він залишиться турботливим чоловіком і батьком, справжнім патріотом своєї країни, надійним другом і просто Людиною з великої літери.

Народився він у Кривому Розі, але більшу частину життя провів у Жевтих Водах. Займався бізнесом, завжди небайдуже ставився до того, що відбувається в його країні. Тому в 2004 році брав активну участь у Помаранчевій революції, мріючи змінити життя українців на краще. Згодом Олександр став членом партії «УДАР Віталія Кличка» та керівником Жовтоводської міської парторганізації, брав активну участь у суспільно-політичному житті міста та області. Знову одним із перших у 2013-му, ризикуючи життям, здоров'ям та бізнесом, він вийшов на Майдан у Жовтих Водах.

Олександр Сугак також був одним із тих, хто очолив волонтерський рух в Жовтих Водах. Допомагав нашим захисникам чим міг, сам особисто відвозив хлопцям у зону АТО зібрані людьми продукти, амуніцію, речі, засоби захисту.

Попрощатися з Олександром Сугак всі бажаючі зможуть 5 червня з 12ої до   13ої години дня в Жовтих Водах, у Храмі Різдва Івана Хрестителя УПЦ КП (колишня СШ №9).

Світла пам'ять!

  5 Червня 2015 +Коментар | подобається