Останні події

Скорочення витрат на ЖКГ можливе, - УДАР

Партія "УДАР" проведе в Дніпропетровську інформаційну кампанію, в рамках якої жителі міста отримають можливість максимально докладно дізнатися, як можна заощадити на оплаті житлово-комунальних послуг. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії Дмитро Легеза.

"Сьогодні в Україні почала роботу державна програма з часткової компенсації кредитів на придбання енергозберігаючих матеріалів та обладнання. Жителі багатоквартирних будинків, які найбільш страждають через проблеми в галузі ‪ЖКГ‬, зокрема - від тепловтрат, тепер зможуть придбати зі значною знижкою матеріали для утеплення стін, підвалів або фундаменту. Також можна замінити вікна, вхідні двері та балконні блоки. Напередодні підвищення тарифів це питання стає дуже актуальним. Жителі Дніпропетровська повинні знати, які є варіанти для можливості знизити витрати", - підкреслив політик.

Партія "УДАР" підготує і проведе інформаційну кампанію, під час якої дніпропетровці детально дізнаються про те, як скористатися цією пропозицією і заощадити сімейний бюджет. "У цей непростий час державні органи влади та місцевого самоврядування зобов'язані забезпечити популяризацію та максимально широке інформування про заходи енергозбереження та енергоефективності. Це - питання економічної безпеки країни та регіону, значне зниження витрат, крок до зниження тарифів для населення. Люди повинні платити менше", - сказав Дмитро Легеза.

Він зазначив, що сьогодні про подібних програмах жителі Дніпропетровська не знають фактично нічого. "Жителі приватних будинків мають можливість придбати як електричні котли, так і ті, які працюють на альтернативних видах енергії. Заради інтересу ми провели власне опитування - ніхто про це не чув, навіть не знають, куди звертатися. Це серйозний провал з боку органів влади, напередодні нового важкого опалювального сезону цей величезний фронт роботи просто ігнорується", - підкреслив політик.

За його словами, партія "‪‎УДАР‬" завжди виступає за захист законних інтересів і прав людей.

"Будь-які заходи, які спрямовані на зниження витрат для населення, знайдуть у нас підтримку. В рамках акції ми виготовимо понад 50 тисяч інформаційних буклетів, які будуть роздані населенню. Ми хочемо, щоб люди знали про свої права, зуміли скористатися ними. Нещодавно ми стали ініціаторами масованої кампанії з роз'яснення особливостей оформлення субсидій. Сьогодні ми продовжуємо нашу роботу, спрямовану на підтримку дніпропетровців", - резюмував голова Дніпропетровської міської організації партії "УДАР" Дмитро ‪Легеза‬.

  5 Червня 2015 +Коментар | подобається