Останні події

Реванш призведе до донецького сценарію, - ‪УДАР‬

На місцевих виборах цієї осені розгорнеться боротьба між партіями демократичного спрямування, які брали активну участь у Євромайдані як у столиці, так і на місцях, з одного боку, і представниками «Опозиційного блоку» з іншого. І реванш колишніх «регіоналів» у Дніпропетровській області більш ніж реальний.

Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації «УДАР» Руслан Колєсніков.

Через рік після того, як була пролита кров на Майдані, як «тітушня» розганяла патріотів біля Дніпропетровської облдержадміністрації, вчорашні послідовники Януковича вже встигли оформитися організаційно, змінити назву партії та придумати нові гасла. Але вони не змінили свою суть, свої методи в політиці. Вчорашні «заготовки» із залякування, обману і шантажу працюють і сьогодні, зазначає політик.

«Зараз «Опозиційний блок» готується до перемоги на Дніпропетровщині - в регіоні, який вони ж хотіли віддати під владу російського сепаратизму, принести нам війну, хаос і знищення української державності. Ще не всі царьови поїхали в «Новоросію», частина з них з великим успіхом, за підтримки впливових покровителів зверху, продовжує працювати в інтересах північного сусіда. У разі успіху на цих виборах команди Вілкула, в області спалахне політичний конфлікт і протистояння, що полегшить впровадження так званого «федералізму», - підкреслив Руслан Колєніков.

За його словами, за кілька місяців до виборів готуються варіанти по дискредитації політичних опонентів, цілеспрямованому послабленню тих партій і рухів, які не йдуть на договірні відносини з «Опозиційним блоком». Він зазначає, що відомо безліч фактів прямого співробітництва та кулуарних договірних відносин між тими, хто знаходиться зараз при владі і тими, хто знаходився в ній ще вчора.

«Це будуть складні, важкі вибори. Нам належить відстояти те, за що загинула Небесна сотня і тисячі патріотів на сході України - за право жити гідно, не боячись відповідальності за власні переконання, за право бути вільними на своїй землі. Я закликаю кожного з жителів Дніпропетровщини усвідомити і зрозуміти відповідальність за цей вибір, не дати жодного шансу тим, хто готовий ціною ваших життів вирішувати свої політичні амбіції, не відчуваючи жодних докорів сумління. Кожен голос за команду «Опозиційного блоку» - це збільшення ризику розв'язування збройного конфлікту в області, це втрати, кров і сльози ваших рідних і близьких. Задумайтесь, чи хочете ви цього? Тих, хто вважає це неможливим - прошу врахувати сумний досвід Донецька і Луганська. Будь-яке посилення вчорашніх «регіоналів» - це шлях до руйнування і загроза миру у вашому домі», - резюмував голова Дніпропетровської обласної організації «УДАР» Руслан ‪Колєсніков‬.

  11 Червня 2015 +Коментар | подобається