Останні події

Патріотичний “Прометей”

У Кривому Розі міська організація партії “УДАР” разом із БО "БФ "ПАТРІОТИЧНИЙ СОЮЗ" провели військово-патріотичну гру "Прометей" для учнів 122гої школи. Дві команди - “Укропи” і “Патріоти”, сформовані з учнів 9-10-их класів змагалися у різноманітних конкурсах. Діти з захопленням бігали в протигазах, збирали і розбирали автомат, показували свої вміння надавати першу меддопомогу пораненим і навіть стріляли по мішеням із пневматичної рушниці.

Кожен конкурс оцінювали члени журі, серед яких - вояки, які не з чуток знають, що коїться в зоні АТО, що таке справжні бойові дії. Вони передали дітям свої знання у зброєзнавстві, військовій медицині та плетінні вузлів, дали поради, як завжди тримати себе у гарній фізичній формі, показали, як правильно користуватися протигазом. Натомість, учні школи приємно здивували своїми знаннями під час історичної вікторини.

“Ці молоді патріоти були в захваті від змагань, з великою радістю та наполегливістю виконували всі завдання. У них горіли очі від цікавості та бажання проявити себе якнайкраще у кожному конкурсі. Я дуже тішуся з такого щирого інтересу цих дітей до такого роду патріотичних заходів. На жаль, подібні військово-патріотичні ігри, подібні заходи мало цікавлять, а якщо точніше — то просто ігноруються представниками місцевої влади. Тому я вдячний тим навчальним закладам, які погоджуються проводити в себе такі свята. Сподіваюся, що надалі ситуація зміниться, адже, банально, однак саме молодь - майбутнє України, майбутнє нашої нації”, - відзначив співорганізатор “Прометею”, голова Криворізької міської організації партії “УДАР” Данило Півень.

  13 Червня 2015 +Коментар | подобається