Останні події

Дніпропетровські депутати ігнорують виборців

Жоден з депутатів Дніпропетровської обласної ради не захотів провести відкриту зустріч з виборцями в присутності ЗМІ та громадськості, продемонструвавши тим самим повну відсутність бажання працювати в інтересах людей, заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

 

«Місяць тому ми підвели підсумки нашого звернення до депутатів Дніпропетровської міської ради. Підсумок невтішний - ніхто не захотів піти на найпростіший експеримент, який передбачав публічну звітність перед дніпропетровцями», - зазначив політик.

«Тоді ж ми звернулися до депутатів обласної ради, запропонувавши змінити формат роботи і практику комунікації з виборцями, що відповідає демократичним стандартам і запитам українського суспільства. Підсумок той же - цілковите зневажливе ставлення до жителів Дніпропетровщини, неповагу до них. Перевірено на досвіді», - підкреслив Руслан Колєсніков.

За його словами, напередодні місцевих виборів 2015 року ті ж депутати масово підуть «в народ» і будуть розповідати, скільки вони зробили для людей. Але подібну «дбайливість» треба сприймати критично.

«Практика 2010-2015 років чітко продемонструвала, що нинішній склад Дніпропетровської облради себе дискредитував, він не відповідає динаміці подій в українському суспільстві та очікуванням людей. Це бачать і розуміють виборці, тому на місцевих виборах цієї осені ми широко висвітлимо діяльність таких депутатів і розповімо жителям Дніпропетровщини, хто і як захищав їх права», - заявив Руслан Колєсніков.

У партії «УДАР» нагадують, що нещодавно у Дніпропетровську стартувала безстрокова акція «Дізнайся про свого депутата». Кожен житель міста, який звернувся в офіс політичної сили, може отримати максимально докладну інформацію про «народного обранця»: як відпрацював свою каденцію, чи підтримував звернення до Віктора Януковича, скільки прогуляв сесій та інше.

 

«Це багато в чому дозволяє людям визначитися з майбутнім вибором, вдумливо підійти до вирішення, за кого голосувати цієї осені. Партія «УДАР» виступає за прозору і підзвітну людям владу. Нинішній склад міськради та облради повинен максимально оновитися - у ньому не повинно бути місця тим, хто п'ять років бездарно просидів у кріслі, набиваючи свою кишеню і відверто нехтуючи думкою людей», - резюмував Руслан Колєсніков.

  22 Червня 2015 +Коментар | подобається