Останні події

Дніпропетровську має бути збережено його ім'я, - УДАР

Місту Дніпропетровську має бути збережено його ім'я - це вимога переважної більшості його жителів. За різними оцінками, від 60 до 80% городян категорично проти перейменування.
Про це йдеться в заяві Дніпропетровської міської організації партії «УДАР».
«Ми категорично виступаємо проти зміни назви нашого міста-патріота. Нехай комісія, яка займається цим процесом, почує голоси десятків тисяч дніпропетровців. Давайте старій назві надамо нового сенсу, наповнимо його іншим змістом. Не має права кілька людей ігнорувати думку Дніпропетровська, а запропоновані ними назви викликають неприйняття, відвертий негатив», - зазначив глава виконавчого комітету Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Антон Андрієнко.
У партії нагадують, що ще в квітні місяці голова Дніпропетровської обласної організації Руслан Колєсніков зробив публічну заяву, в якій запропонував питання перейменування Дніпропетровська та Дніпродзержинська вирішувати голосуванням на місцевому рівні.
«Неодноразово проводилися опитування серед жителів. За різними оцінками від 60 до 80% городян категорично проти перейменування. І якщо сьогодні проігнорувати інтереси людей, то вже післязавтра ми знову опинимося втягнутими в процес переголосування, витратимо великі кошти з бюджету на проведення опитувань і референдумів. Не можна відразу викреслити з пам'яті мільйонів людей це місто на Дніпрі, з яким протягом багатьох років вони були пов'язані в різні роки», - підкреслив Антон Андрієнко.
«Дніпропетровськ довів свою відданість і вірність ідеї української ідеї, так чому в наші дні позбавити його гордого імені повинна вузька група осіб, відверто відкидаються можливість надати рідному місту нове звучання? Партія «УДАР» обов'язково звернеться до своїх однопартійців у Верховній Раді з пропозицією категорично не підтримувати зміни назви. З такою ж пропозицією ми звернемося і до інших народних депутатів - представників від Дніпропетровської області», - резюмував Антон Андрієнко.
  26 Червня 2015 +Коментар | подобається