Останні події

У Дніпропетровську з'явиться новий жіночий рух

З 16 по 20 червня в Будапешті проходила друга частина міжнародної конференції для молодих політиків «Жіночий і політичний вплив», в якій взяли участь представниці України, Грузії, Молдови та Вірменії. Захід було організовано за підтримки RSI (ROBERT SCHUMAN INSTITUTE), Християнсько-Демократичного Міжнародного Центру та Sida (Swedish International Development Cooperation Agency). Наша область була представлена Яною Ставицькою, координатором молодіжного крила партії «УДАР» у Дніпропетровській області.

«Отриманий досвід спілкування з європейцями дає розуміння того, як розвивати суспільно-політичні рухи з активним залученням жінок до них. Не секрет, що в українській політиці рівень участі жінок надзвичайно низький. У той же час в кожній із європейській країні вони мають повноправності нарівні з чоловіками, жінки є активними учасниками всіх демократичних представництв», - зазначила Яна Ставицька.

За її словами, найближчим часом у Дніпропетровську з'явиться новий жіночий рух, який буде займатися поширенням отриманого практичного досвіду участі жінок у політиці, навчить відстоювати свої права, готувати різні проекти.

«Цієї осені Дніпропетровщина буде вибирати депутатів до місцевих рад. Дуже важливо, щоб в лавах політичних сил були представлені молоді, ініціативні та активні політики, які готові запропонувати нові рішення, активно працювати з виборцями, впритул займатися поетапним вирішенням практичних завдань. Хочу зазначити, що в лавах нашої команди обов'язково будуть нові особи, у тому числі і жінки. Ми дамо можливість для самореалізації перспективної молоді», - зазначила координатор молодіжного крила партії «УДАР» у Дніпропетровській області Яна Ставицька.

  30 Червня 2015 +Коментар | подобається