Останні події

"УДАР" за розвиток дитячого та молодіжного спорту

Тиждень активного відпочинку. З 25 червня по 1 липня, за підтримки Криворізької міської організації партії "УДАР Віталія Кличка", велоклуб "Горизонт" організував велопохід першої категорії складності по Дніпропетровській, Полтавській, Кіровоградській областях.

Юні любителі двоколісних подорожували Дніпродзержинськом, Петриківкою, Орликом, Комсомольськом, Салівкою, Кременчуком, Олександрією, Петровим, Іскрівкою, Недайводою, Кривим Рогом. Загалом, за 7 днів хлопці та дівчата проїхали на велосипедах 360 кіломентрів.

У велопоході взяли участь учні 6-7х класів шкіл №42, 27, 38, що у Кривому Розі. Провів похід керівник клубу "Горизонт" Яків Волков. Батьки без вагань довірили своїх чад майстру спорту, чемпіону України, срібному призеру СРСР і СНД, старшому тренер-інструктору з велотуризму. За час велопоходу діти на власні очі побачили визначні пам'ятками, архітектуру і природу рідного краю.

Найбільше юним велолюбителям запам'яталися музей Петриківського розпису та будинок-музей В.О. Сухомлинського, що в місті Павлиші. Ну, і звісно ж, яке літо без купання. А річок по дорозі було чимало: Ворскла, Дніпро, Інгулець, Оріль, Псел, ріки Зелена і Жовта. Тож цілі, які поставили перед собою організатори, досягнуті: діти оздоровилися, познайомилися з природою і пам'ятками рідного краю, виконали спортивний норматив для отримання третього спортивного розряду із велотуризму. А головне - побачили багатство та красоти нашої рідної України!

  3 Липня 2015 +Коментар | подобається