Останні події

Нові обличчя для нової влади

Молодіжне крило Дніпродзержинської міської організації партії «УДАР», почало реалізацію крупного кадрового проекту під назвою «Нові обличчя для нової влади», мета якого пошук нових людей для зміни влади і надання їм можливості власної реалізації.

За словами керівника молодіжного крила міської партійної організації «УДАР» Валерії Волошиної, головний слоган проекту: «Разом можливо ВСЕ» - відповідає сподіванням жителів Дніпродзержинська. Основна мета проекту - це залучення молодих людей до вирішення проблем міста, готових міняти застарілі форми управління, а головне нести відповідальність за прийняття власних і колегіальних рішень.

Активним молодим людям пропонується розробити та презентувати свій проект від локального (під'їзд, будинок, двір, вулиця) до міського масштабів, а так само спробувати себе в ролі депутата, реалізувавши свої ідеї на виборчому окрузі. Проекти можуть бути абсолютно різного спрямування: благодійність, соціальна підтримка, фізична культура і спорт, екологічна ініціатива, культура і дозвілля, благоустрій власного під'їзду, будинку, двору чи вулиці і т.п.

Кінцевою метою проекту є підготовка нових кадрів для роботи в районних та міських структурах влади. За результатами співбесіди, кожен учасник буде визначений до групи за напрямками, де зможе проявити лідерські та організаторські якості, вміння працювати в команді, наявність креативних і неординарних ідей, що дуже важливо для майбутньої роботи.

Кращий проект буде реалізований, а фінансову і матеріальну підтримку надасть міська організація партії «‪‎УДАР‬».

«Піклуючись про майбутнє Дніпродзержинська, надаючи стартовий майданчик для дій молоді, яка в недалекому майбутньому представить міську владу, ми готові на реалізацію найсміливіших проектів та ініціатив», - говорить Валерія Волошина.

  3 Липня 2015 +Коментар | подобається