Останні події

Дніпродзержинський «УДАР» навів лад у місці відпочинку городян

Дніпродзержинський «УДАР» навів лад у місці відпочинку городян

Близько 100 учасників Молодіжного крила Дніпродзержинської міської організації партії УДАР спільно з членами громадської організацією «Чисте місто» в рамках всеукраїнської акції «Очистимо країну», 4 липня в суботу провели велике прибирання на «Народному пляжі» міста (під мостовим переходом в затоці Дніпра в районі річкового порту).

Мета цієї акції, звернути увагу міської влади у яких давно не «доходять руки» до того, щоб елементарно прибрати берег Дніпра від побутового сміття.

Протягом останніх п'яти років активісти та прихильники партії УДАР займаються реалізацією конкретного, корисного для людей справи - проводять прибирання наших міст і сіл від сміття. Очищення країни має починатися саме з таких простих, але конкретних справ. Треба йти від малого до великого - зможемо очистити наші міста і села від звичайного сміття, значить, зможемо очистити і країну від корупції, непрофесійного управління, безправ'я і нерівності людей.

Проведений вчора суботник - це невеликий вклад «УДАРу» в очищення України від бруду і сміття. Це своєрідна розминка перед «великим прибиранням», яка очікує країну після виборів до місцевих органів влади!

  5 Липня 2015 +Коментар | подобається