Останні події

Мешканці міста розчаровані роботою депутатів - УДАР

Діяльність більшості депутатів Дніпропетровської міськради викликає у дніпропетровців нерозуміння, люди відчувають дефіцит інформації про роботу їх народних обранців. Дуже багато хто не знає свого депутата, не можуть потрапити до нього на особисту зустріч, проблеми не вирішуються роками. У зв'язку з цим виборці не бачать причин на майбутніх місцевих виборах голосувати за тих політиків, у діяльності яких вони розчарувалися.

Про це заявив голова Дніпропетровської міської партії «УДАР» Дмитро Легеза, коментуючи проміжні підсумки акції «Дізнайся про міського депутата».

«Нещодавно ми запустили безстрокову акцію, завданням якої є інформування виборців про роботу міських депутатів протягом 2010 - 2015 рр. Вона викликала великий інтерес у городян. Багато хто приходить особисто, дзвонить або просить надіслати інформацію про ту людину, яка нібито представляє інтереси округу. Кажу «нібито» тому, що за п'ять років виборці так і не дізналися про те, хто є представником їх інтересів у міськраді», - заявив політик.

Дмитро Легеза зазначає, що дніпропетровці хочуть бачити відкриту, підконтрольну громадськості владу, яка працює прозоро і в інтересах місцевої громади.

«Партія «УДАР» неодноразово пропонувала зробити роботу міськради відкритою і доступною для людей. Ми зверталися і до мера, і до депутатів, але реакції - нуль. Вимоги громадянського сектора з подібних питань також нахабно ігноруються. Нехай тоді «народні обранці» будуть готові до того, що на виборах цієї осені виборці отримають максимум інформації - хто прогулював сесії, хто голосував за непрозорі рішення, хто протегує тіньовій торгівлі та багато іншого. Ми обіцяємо депутатам, які «відірвалися» від народу, широкомасштабну розголосу їх діяльності», - підкреслив він.

У партії «УДАР» говорять, що будуть звертатися до політичних партій з пропозицією не приймати до своїх лав тих кандидатів, які дискредитували себе: «Що дасть включення у виборчий список таких людей, як Геннадій Гуфман, Олександр Бєляєв, Ірина Зайцева, Андрій Бірюк? А ми в ЗМІ обов'язково розповімо, чим вони займалися кілька років. Нехай рейтинг цих партій завалиться вниз. Таким депутатам, як і ще мінімум п'ятдесяти - не місце в міськраді. Є така Ганна Вишнякова: свого часу була затятою прихильницею Віктора Януковича, членом фракції Партії регіонів, прогуляла багато сесій, а сьогодні вона раптом сидить з прапорцем «Блоку Порошенко». Навіщо в президентській партії такі люди?».

За словами Дмитра Легези, у людей є жорсткий запит на оновлення складу міськради - від чиновників до депутатів.

«Безумовно, депутатський корпус необхідно оновити, повинні прийти нові обличчя, які будуть на постійному зв'язку з виборцями, радитися з ними, слухати і виконувати їх накази. Ось зараз, наприклад, є дуже багато претензій до нинішнього мера, причому хочу відзначити - навіть з боку депутатів. Чим займається Галина Булавка - взагалі неясно. Є депутати, які на словах пропонують якісь реформи, а самі нишком відвойовують у міста тротуари під свої кафешки, а в іншому районі таємно намагаються вночі облаштувати незаконні стоянки. Ці всі факти відомі, ближче до виборів ми будемо висвітлювати їх у ЗМІ. Час зрозуміти - часи кулуарних домовленостей, тихого життя в сесійній залі давно пройшли. Не мають морального і політичного права такі люди повернутися у владу», - говорить голова Дніпропетровської міської партії «УДАР» Дмитро Легеза.

  6 Липня 2015 +Коментар | подобається