Останні події

Дніпропетровський громадський діяч вирішив стати політиком

Відомий дніпропетровський активіст, один з активних учасників Євромайдану, співзасновник громадської організації «Народна воля» Роман Сердюк оголосив про своє рішення зайнятися політикою. Про це він написав на своїй сторінці в «Фейсбук».
«Чому саме «УДАР»? Віталій Кличко - єдиний з лідерів колишньої опозиції режиму Януковича, який під час Революції Гідності відвідав дніпропетровський Євромайдан, провів відкриту зустріч з мешканцями міста. Решти тут не було. Як кажуть, хто реально готовий був працювати - той і приїхав. І це показник намірів. Мені близька програма партії в частині зміни відносин між державою і громадянином. Держава повинна допомагати громадянам, а не керувати ними», - зазначив Роман Сердюк.
«Вони не замішані в місцевих «договірняках» і «переділах», на відміну від більшості парламентських сил. Дніпропетровський «УДАР» не брав в партію перефарбованих затятих регіоналів. Я виступаю за зміну системи, а не зміну функціонерів в нинішній системі. Це одна з головних ідей цієї політичної сили», - вважає громадський діяч.
Він нагадав, що партія «УДАР» не представлена ні в міськраді, ні в районних радах, а значить, не брала участь у гучних корупційних скандалах за участю місцевих політиків, більше того - виступає за їх відкрите і публічне розслідування.
Також важливим для нього є те, що саме партія «УДАР» погодилася підтримати ініціативи громадських організацій, спрямовані на відкритість роботи місцевих органів влади і прозорий порядок їх формування.
«Тут я бачу реальну можливість зайнятися розслідуванням діяльності міськради, її депутатів, вносити практичні пропозиції щодо поліпшення взаємодії органів влади та громадянського суспільства. Я особисто втомився від банального обману і політичної імпотенції багатьох депутатів, які переймаються тільки власними особистими інтересами, але забули про те, хто буде їх вибирати вже цієї осені. Ближче до народу треба бути, хлопці!», - підкреслив Роман Сердюк.
Коментуючи це рішення, голова Дніпропетровської обласної організації «УДАР» Руслан Колєсніков заявив, що партія була і залишається відкритою для молоді, політиків нової формації, учасників АТО, волонтерів, представників громадських організацій та всіх тих, хто є активним учасником будівництва оновленої України.
«Ми готові до співпраці з усіма, хто не хоче жити за старими «схемами», хто не сприймає усталені корупційні та непрозорі відносини у владі. Змінити свою країну і своє місто? Немає нічого простіше - потрібне бажання, помножене на дію, і результат не змусить себе чекати. Найближчим часом ми проведемо відкритий конкурс для всіх бажаючих стати політиками, хто в якості депутата міських чи районних рад готовий реформувати систему влади. Ми дамо шанс і можливість новій генерації політиків реалізувати себе», - сказав Руслан Колєсников.
  7 Липня 2015 +Коментар | подобається