Останні події

«УДАР» розповів жителям Дніпропетровська, як заощадити сімейний бюджет

У Дніпропетровську пройшла перша частина акції, присвячена інформуванню мешканців міста про можливість реальної економії на оплаті житлово-комунальних послуг. В рамках кампанії було роздано більше 10 тисяч листівок в лівобережній частині міста. Найближчим часом в центральних районах обласного центру буде поширено ще близько 8 тисяч листівок. Всього буде роздано близько 50 тисяч листівок.
Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсников.
«Сьогодні держава пропонує послуги, що дозволяють істотно знизити витрати на оплату житлово-комунальних послуг. Серед них - програма з часткової компенсації кредитів на придбання енергозберігаючих матеріалів і обладнання, що реалізується за підтримки «Ощадбанку». На жаль, дуже багато хто не знає про це. Ми взяли на себе додаткове суспільне навантаження, щоб розповісти людям, як підготувати свій будинок або квартиру до зими, не переплачувати за тепло», - зазначив він.
Як зазначив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза, є реальна необхідність в консолідації зусиль держави та представників громадськості.
«По суті, сьогодні влада в черговий раз провалила роз'яснювальну роботу з населенням. Так було з субсидіями. Немає і не видно широких заходів по доступному інформуванню про заходи енергозбереження та енергоефективності. Тим паче, коли в нинішніх умовах для простих людей кожна гривня важлива. Тому партія «УДАР» перша, і поки єдина, хто взявся допомогти в цьому питанні. Люди повинні знати, як економити сімейний бюджет і скоротити значною мірою витрати на комунальні послуги. Такі питання є найбільш актуальними для переважної більшості дніпропетровців, тому подібні проекти, спрямовані на захист жителів міста, будуть продовжені», - підкреслив він.
  7 Липня 2015 +Коментар | подобається