Останні події

УДАР запропонував віддати земельні ділянки чиновників учасникам АТО

Партія «УДАР» пропонує зупинити процес виділення та оформлення земельних ділянок, які намагаються зараз оформити колишні і нинішні чиновники, депутати, міліцейські чини і передати їх учасникам АТО.
Про це заявив волонтер, голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.
«Земельні питання в нашому місті - одна з найбільш непрозорих і корумпованих сфер. ЗМІ неодноразово озвучували факти кулуарного розподілу ділянок у місті. Все це йшло при повному потуранні колишнього мера Івана Куліченка, а також ряду нині діючих депутатів міської ради. За останні кілька років чиновники щільно «застовпили» за собою все, що тільки можна. І ось тепер, коли прийшов час учасникам бойових дій отримати по праву те, що обіцяло їм держава, вони кажуть, що вільної землі немає», - сказав він.
Руслан Колєсніков вважає, що проведення ретельного аудиту діяльності міської ради, розслідування процедури відведення земельних ділянок, законності їх виділення здатне виявити багато цікавого. «Варто тільки почати не на словах, а на ділі розслідування, як розкриється безліч неприємних фактів. Але хто сьогодні в будівлі на Карла Маркса зацікавлений у цьому? У міськраді немає ні керівників, ні заступників, ні голів фракцій, які ризикнули б піти на це. І «Блок Порошенка», і «Батьківщина» і «Опозиційний блок» спокійно співпрацюють один з одним, все діє за формулою «ти мені - я тобі». Вони поділили сфери впливу, домовилися про те, щоб спокійно досидіти цей термін і далі йти обманювати виборців», - підкреслив політик.
На його думку, багато хто з нинішніх депутатів причетні до створення непрозорих схем «відкатів», «розпилу» бюджету, нецільового використання коштів та комунального майна Дніпропетровська: «Ці люди розповідають нам, як борються за зниження тарифів на проїзд і тут же голосують синхронно за те, щоб лобіювати інтереси власників приватних АТП. І таких фактів сотні. Ближче до виборів нехай вони будуть готові до того, що ми цілеспрямовано будемо висвітлювати їх діяльність, де б вони не обиралися - на Тополі або у Придніпровську», - підкреслив він.
У зв'язку з цим Руслан Колєсніков пропонує депутатам не віддавати свої голоси за виділення ділянок колишнім «верховодам» міськради, міліцейським начальникам, прокурорським працівникам, а знайти реальні можливості забезпечити земельними ділянками українських бійців і членів їх сімей.
«Дуже скоро з фронту повернуться тисячі бійців і будуть задавати не один, а десятки незручних запитань. Вони будуть справедливо вимагати та добиватися пільг, покладених їм державою та Дніпропетровськом зокрема. Як це вже було на днях в Дніпродзержинську, коли хлопці, об'єднавшись в ГО "Патріот-2015", прийшли в гості на сесію міськради. Вони чітко дали зрозуміти: казенні відповіді і відписки їх не задовольнять. Упевнений, що дуже скоро така ж ситуація чекає і дніпропетровських обранців. Восени ситуація тільки буде загострюватися, в учасників АТО є багато претензій до нашої міської влади, яка відверто нехтує їхніми інтересами. І найстрашніше для депутатів, що вони будуть шукати з ними особистої зустрічі, захочуть «познайомитися» ближче. Цих виборців не проведеш, вони не дозволять обманювати себе порожніми обіцянками. Їх законні інтереси та права повинні бути задоволені», - говорить волонтер, голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.
  10 Липня 2015 +Коментар | подобається