Останні події

У Дніпропетровську актуальна проблема громадської безпеки, - Голенищев

Проблема громадської безпеки, захищеності жителів міста залишається актуальною.
Про це заявив голова Кіровської районної у м. Дніпропетровську організації партії «УДАР» В'ячеслав Голенищев, коментуючи підсумки акції «Безпечне місто».
«Близькість до фронтової зоні АТО впливає на життя Дніпропетровська. Ми неодноразово бачимо у повідомленнях ЗМІ, що тривають затримання посібників сепаратистів, виявляються тайники зі зброєю та вибухівкою. Все це говорить про те, що необхідно приділяти належну увагу питанням безпеки й захищеності дніпропетровців», - зазначив він.
«Партія «УДАР» вже проводила кілька етапів інформаційної акції під назвою« Безпечне місто». Ми роздавали візитки з телефонами правоохоронних органів, за якими можна звернутися у разі виникнення непередбачених ситуацій. У Кіровському районі пройшла ще одна така акція, в рамках якої пенсіонерам, мамам з дітьми, підліткам було роздано кілька тисяч таких візиток. Ми хочемо, щоб люди знали, як відреагувати на можливі провокації, до кого оперативно звернутися, щоб запобігти можливій біду», - підкреслив В'ячеслав Голенищев.
За його словами, жителі міста скаржаться на незадовільну роботу з боку влади та правоохоронних органів.
«Самі дніпропетровці кажуть, що здивовані такою простою можливістю в короткі терміни охопити велику кількість народу, витративши на це трохи часу. Люди подякували нашим активістам, проте на адресу влади і дільничних звучить критика. Це тривожний сигнал для тих, хто зобов'язаний за родом діяльності піклуватися про захист громадян», - резюмував голова Кіровської районної у м. Дніпропетровську організації партії «УДАР» В'ячеслав Голенищев.
  13 Липня 2015 +Коментар | подобається