Останні події

Керівництво Дніпропетровська не зацікавлене у проведенні реформ, - УДАР

У середу 15 липня біля мерії під час проведення сесії буде проведена акція «Дізнайся про свого депутата». Жителям Дніпропетровська роздаватимуть інформаційні матеріали про діяльність міської ради в цілому.
Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.
«Ми продовжуємо нашу безстрокову акцію з інформування діяльності депутатів. Тривалий час ці дані були закриті, дніпропетровці були позбавлені свого права дізнатися про те, як насправді працюють у міськраді. На сьогоднішній день розповсюджено близько 5 тисяч листівок і надалі число таких матеріалів буде тільки рости. Партія «УДАР» послідовно виступає за відкриту, прозору роботу влади, ми хочемо, щоб люди знали - хто нехтує їхніми інтересами», - сказав політик.
Він зазначив, що вже завтра біля стін мерії пройде чергова акція.
«Перед тим, як депутати зберуться на сесію, наші активісти будуть роздавати перехожим листівки. Нехай люди читають, обговорюють і самі побачать, хто штучно перешкоджає соціально-економічному розвитку Дніпропетровська, хто зацікавлений у збереженні непрозорих схем, чому в порівнянні з Києвом ми повністю програємо. Нехай у жителів міста з'являться питання - чому в Києві реалізовані десятки програм, а Дніпропетровськ тільки загруз у корупційних скандалах. Виборці напередодні місцевих виборів повинні об'єктивно розібратися, щоб у день голосування не пустити до влади тих, хто працював в особистих інтересах», - підкреслив Дмитро Легеза.
Політик нагадав, що через рік після того, як лідер партії «УДАР» Віталій Кличко став мером Києва, йому з оновленою командою вдалося багато.
«У Києві була політична воля і бажання дійсно реалізувати реформи, дати новий імпульс розвитку столиці. У Дніпропетровську сидить група осіб, яка перешкоджає його оновленню. Давайте подивимося, що зроблено в Києві і чесно запитаємо себе - а що з цього є в нашому місті? Наприклад: непримиренна боротьба з МАФами, публічна звітність влади перед громадськістю, відкритий електронний бюджет, електронні тендера, десятки мільйонів гривень на утеплення будинків, реформування ЖЕКів, різні електронні програми для зручності киян, проведений аудит міськради та багато-багато іншого. Чим може похвалитися Дніпропетровськ? Взагалі нічим. Поки їм управляє нинішнє керівництво з такими заступниками як Зайцева і Крупський, місто втрачає час, упускає можливості для ефективного і перспективного розвитку», - підкреслив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.
  14 Липня 2015 +Коментар | подобається