Останні події

Треба дослухатися до людей, - В. Золотопуп

Почути депутатів та людей. Дізнатися про проблеми громади з перших вуст. Таку головну мету ставив голова Юр'ївської райдержадміністрації, заступник голови Юр'ївської районної організації партії “УДАР Віталія Кличка” Вадим Золотопуп, завітавши на 33 сесію Олексіївської сільської ради VI скликання.

Депутати на сесії розглянули питання встановлення ставок земельного, транспортного податку для фізичних та юридичних осіб на 2016 рік. Зараз для місцевих громад це — дуже важливо. Адже ці податки та збори залишаться на місцях та витрачатимуться на потреби місцевих громад: ремонт доріг, реконструкцію будівель, модернізацію ЖКГ і т.д.

Торкнулися на сесії й питання виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Із головою сільської ради паном Водолажко обговорили також проблему забезпечення функціонування електронної пошти, запровадження електронного документообігу.

Також голова Юр'ївської райдержадміністрації, заступник голови Юр'ївської районної організації партії “УДАР Віталія Кличка” Вадим Золотопуп зустрівся та обговорив із місцевими мешканцями шляхи вирішення проблем, які їх хвилюють. Люди отримали кваліфіковані відповіді на питання, які стосуються житлових субсидій, пенсійного забезпечення, виділення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

По деяким питанням Вадим Золотопуп дав доручення керівникам відповідних установ та організацій району вирішити їх якісно та оперативно. „Виїзні прийоми громадян в сільських радах, що віддалені від районного центру, а також таких, до складу яких входить по декілька сіл, де мешканці не завжди мають змогу дістатися до району і побувати на прийомі у голови райдержадміністрації необхідні”, - підсумував очільник району, заступник голови Юр'ївської районної організації партії “УДАР Віталія Кличка” Вадим Золотопуп.

  16 Липня 2015 +Коментар | подобається