Останні події

Цікава наука для маленьких криворіжців

В суботу маленькі криворіжці змогли поринути в чарівний світ науки, а саме подивитися і взяти участь в дитячому науково-розважальному шоу "‪Відкривачка‬". 

Протягом години у парку імені Богдана Хмельницького діткам показували різні фізичні та хімічні досліди, все проходило в ігровій формі і викликало масу захвату як у дітлахів так і батьків. 

Захід проходив в рамках програми Криворізької міської організації партії "‪УДАР‬ Віталія Кличка" "Залучення дітей до науки і творчості". Організацією та проведенням займався актив Дзержинської районної партійної організації. 

"Турбота про підростаюче покоління це основне завдання, яке повинна ставити перед собою кожна доросла людина. Даний захід не просто розважальне дитяче шоу, оскільки все що побачили малюки це справжні досліди, і ведучий пояснював, що як і чому відбувається тобто чому виникає та чи інша реакція: виходить пар, піна, чути звук, що це не чари, а хімічні та фізичні реакції виникають при зміщенні декількох компонентів, розповів діткам про такі науки, як фізика і хімія. І бачачи захват і радість в дитячий очах, я розумію, що це цікаво і пізнавально, а можливо хтось серйозно зацікавиться наукою. Адже всі ми родом з дитинства! Наша партія "УДАР Віталія Кличка" завжди сприяє дитячому, юнацького та молодіжного розвитку у творчості, науці і спорті!", - підкреслив керівник Дзержинської районної партійної організації Володимир ‪‎Нечепоренко‬. 

  19 Липня 2015 +Коментар | подобається